| anonim_4396 a întrebat:

Masturbarea are vreun efect negativ?

P. S. eu nu ma masturbez!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar vrei să te masturbezi, corect?
http://www.sex-magazine.ro/......esiva.html
Pa, pa.

| Anileda a răspuns:

Esti cam mincinos.
De ce ai mai pus aceasta intrebare?
Doar asa ca sa ai ce face

| florg78 a răspuns:

Singurul efect "negativ,, ar fi acela de a creea dependentza si ati da senzatia ca obti placere mai usor si mai intensa decit printrun contact sexual.practicata moderat e chiar indicata pentru ca te ajuta sati cunosti mai bine corpul, zonele sensibile limitele si dc nu si rezistentza

| IIIx333III a răspuns:

@Legiuitoarea
Nu, nu vreau.

| IIIx333III a răspuns:

Sunt fata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nici un efect negativ cunoscut.

P. S. exista 2 tipuri de barbati: cei care se masturbeaza si cei care nu recunosc, dar eu sunt sigur ca nu te masturbezi, ai intrebat doar...