| adrian1213 a întrebat:

Cum sa o sarut dupa ce ii spun ca o plac? - ii spun frumos ce simt si dupa ce fac o sarut frantuzeste? laughing sau un sarut pe buze, si dupa? Funda care raspunde cel mai frumos ^_^

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De ce sa-i mai spui? poate face o fata ciudata sau zice ceva si nu o mai saruti, mai bine o saruti direct

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Prinde-o de gat si baga-i limba-n gura

| frostxtq a răspuns:

Fa cum simti, daca te iei dupa un anumit tipar risti sa nu iasa cum ai planuit.

| Otto2014 a răspuns:

Ii spui si vezi ce zice, daca spune ''da'' sari pe ea.
Daca spune ''nu'' pleci.

Răspuns utilizator avertizat
| Criminal2 a răspuns:

Dupa ce ii spui, pup-o pe buze si lasi putina distanta intre voi(trebuie sa fiti imbratisati, va fi mai frumos) si o saruti frantuzeste happy