| Zlatan25Ibrahimovic a întrebat:

Cum saruti cu limba? Sunt baiat, stiu ca intrebarea e ciudata, dar explicati-mi va rog

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

In prima faza, pana nu ajungeti amandoi mai antrenati, nu face chestii prea extreme, se poate ca unuia/uneia sa-i produca o senzatie rea cand ii bagi limba in gura.
Deci, pentru inceput, este suficient sa va atingeti buzele si limbile si sa vi le "incarligati", figurativ vorbind.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cauta pe you tube "how to kiss with tongue" si vei vedea efectiv ce ai de facut!

| NowRelax a răspuns:

Frate ce zice danysan te baga in ceata, nu zic ca nu e bine..prea mare lux de amanunt.Practic ii iei limba in gura laughing serios doar atat.Simplu si usor tongue

| Danysan a răspuns:

Sarutul cu Limba e simplu si nu e ceva atat de complex pe cat pare.Incepi cu Buzele alterand ba cu buza de jos apoi cu cea de sus.Important e sa iti retagi dintii un picut apoi sa introduci limba dar nu foarte mult in timp ce Buzele va sunt lipite.Se face un fel de rasucire daca ai un pic de experienta cu asa ceva sau poti sa sugi limba Partenerului dar nu inainte de a observa daca se simte comod. Poti sa de sufoci sau sa dai in altele daca exagerezi. Poti sa stai cu o mana pe gatul parteneri sa o atingi tandru, deoarece in zoana respectiva se simte daca Bataile Inimiii se accelereze sau e un Puls normal. Daca incepe sa se agite te oipresti sau schimbi ritmul.

| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Bagi limba in gura acelei persoane si o plimbi lent in toate directiile.
Bafta!

| Zenithf a răspuns (pentru Chamberlin):

Vezi sa nu zica ca o speli pe dinti. laughing

| Chamberlin a răspuns (pentru Zenithf):

rolling on the floor Buna asta!

| Public22 a răspuns:

Fii atent, o iei de cap, dar foarte tandru, Îi bagi limba in gat, dar nu prea mult sa nu se inece si i-o plimbi prin gura, dar cu miscari lente si delicate fara sa-i provoci o stare de voma. E foarte simplu, nu? laughing

| numeletrandafirului a răspuns:

Pai simplu te aproprii de ea, ii bagi limba-n gura si dupa totul sa vina de la sine(stiu ca suna de speriat si te intrebai vai dar ce-o sa fac si etc) pai ii plimbi limba incet in gura si vezi sa nu cumva sa i-o bagi prea pe gat ca va iesii naspa