| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de timiditate cryingsad sunt foarte timid cryingsad nu am curaj totdeauna mai ales cand sunt in fata cu omu cel mai timid sunt cand ma aflu in fata unei fete sau cand o fata se uita la mine si vorbeste cu mine dar daca sunt fete mai urate sau care arat mai rau n-am probleme nu prea mai sunt timid

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

laughing; pur si simplu pune-ti in gand ideea de curaj si tupeu (la fel ca mine :-'') intr-o buna i o sa feusheshty sa ciupi o fata de fund fara problemesmug dar sa ai rabdare si sa-ti dorest lucrul asta din inima, altfel nu merge; la mine a mers, eram timidsad j pana intr-o buna zi cand am zis:GATA!;,,,, dupa incercari esuat, acum, sunt nebunu` clasei laughing

7 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Sa crezi in fortele proprii si sa iti spui continuu in minte "eu pot" sau "eu o sa fac chestia asta"

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

O sa incerc sa zic gata cu timiditatea happy

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

De azi inainte nu ma mai intereseaza ce o sa-mi ingand aia o sa fac fara teama gata

| Razvan_8378 a răspuns:

Faza e sa iti infrangi temerea si sa incepi sa comunici mai mult cu fetele si sa fii u insusi si va trece de la sine aceasta timiditate... stiu din propria experientza / Baftawinking

| herbalist a răspuns:

Se vede ca esti timid ca nici numele nu ti l ai lasat dar asta e nu i nici o problema uite cred ca rasp lui pink este destul de convingator pentru uwinkingbaftathumbs up

| pinkLife4me a răspuns:

Bna anonim,noua fetelor ne plac baietii timizi si draguti,nu ai dc sa te intimidezi in fata fetelor uite ele sunt timide ca oric fata si vor un baiat care sa le,,dezmorteascA``, trebuie sa ai mai mult curaj nu iti va face nimeni absolut nimic daca vb cu o fata :psi nu ai prb cu fetele urate pentru ca nu simti nimic fata d eletonguedar fata d alt fete da sper ca te, am ajutat si baftalove struck

| lauramari a răspuns:

Esti timid pentru ca nu ai incredere in tine.