| DaveMustaine a întrebat:

Cum se comporta un baiat timid care e indragostit?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tace.
Priveste pierdut si in neant.
Pare mai distrat decat e de obicei.
Il urmaresc toate ghinioanele din lume,zici ca le-ar atrage,lui o sa-i cada banca,lui o sa i se rupa piciorul la scaun,lui o sa-i sara mustar pe slitul de la pantaloni,lui o sa-i curga sandwich-ul din geanta...
Daca pana acum privea cu doi ochi mari,acum priveste cu doi ochi enormi,asta daca indrazneste sa si-i ridice din pamant.
Cand iesi in pauze,sa studiezi colturile geamurilor,undeva in spatele lor,el sta si te priveste.
Daca intamplator ii apari brusc in fata,paralizeaza si-ar vrea sa fuga(in munti,eventual), dar nu gaseste puterea s-o faca si daca-i vorbesti, complet mut, va reusi doar sa se inroseasca ca un rac fiert!
Sunt foarte draguti timizii indragostiti, ii recunosti de la o posta!happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde cat de timid este, roseste la fata cand te vede, se balbaie si vorbeste putin sau nu vorbeste deloc

| DiannaDia a răspuns:

Este rusinos. Se inroseste, ii este rusine de orice lucru.