| Deea8D a întrebat:

Cum se comporta un baiat indragostit?

Răspuns Câştigător
| regeleromaniei a răspuns:

Pai depinde de fiecare, dar cand este pe langa persoana pe care o place, vrea sa atraga atentia, este tot timpul rosu, se uita pe furis la acea fata, vrea sa stea cat mai mult pe langa ea, lasa in urma tot doar sa poata sa o priveasca si incearca sa fie cat mai pe placul fetei pe care o place.

9 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

E mai ametit!batting eyelashes Baieti oricum sunt ametiti dar cand sunt si indragostiti sunt un fel de dublu ametiti happy. Plus ca vor sa iasa in evidenta mai mult cand e fata cu "problema" tongue

| AlexTeYubeste315 a răspuns (pentru Ichnat):

laughing dack eu sunt ametit waiting tu esti beata laughing

| Ichnat a răspuns (pentru AlexTeYubeste315):

Toti sunt ametiti tongue Dar sunt 2 categorii:
- cei care sunt ametiti si recunosc
- cei ca tine care sunt ametiti si nu recunosc big grin

O intrebare de ce "beata"? Crezi ca-s fata sau ce? Ai vazut tu fro fata cu masina la profil?winking

| AlexTeYubeste315 a răspuns (pentru Ichnat):

... Poi depinde, fetelor le plac masinile scumpe big grin

| Ichnat a răspuns (pentru AlexTeYubeste315):

Poate... Dar nu le pune la profil!

| caterinasmile a răspuns:

Asta depinde de la un baiat la altul.Sa'ti spun cum se comporta iubitul meu cu mine.Total diferit de cum se comporta cu ceilalti, in sensul bun.
Face totul pentru mine dar si eu pentru el. Desi eu nu il oblig el merge cu mine chiar si la biserica ( el nu crede din mai multe motive mai triste), ma pune pe mine pe primul plan, se gandeste mai intai la mine daca imi este bine iar dupa la el, atunci cand ne certam mai tare e asa nervos si ar vrea sa plece dar nu poate si sta cu mine pana ne linistim. Cand sunt trista vrea sa ma faca sa rad si cand sunt bolnava are grija de mine mereu chiar ma duce la doctor cu forta. Ma strange tare in brate atunci cand sunt foarte suparata pe el si eu vad ca'i pare rau cu adevarat. Are multa incredere in mine si eu in el, ne spunem absolut orice.
Ar fii mai multe dovezi de dragoste mari sau mici dar nu am timp sa le scriu pe toate!
Succes pe mai departe!

| whitesensation a răspuns (pentru caterinasmile):

O sa te plictisesti de el daca e dupa curu tau mereu...

| caterinasmile a răspuns (pentru whitesensation):

Scuze dar nu ne petrecem mai mereu timpul impreuna. Avem prieteni el se intalneste cu baietii lui se duc la meci, eu cu fete la film si altele. Petrecem foarte mult timp cand suntem aproape unul langa altul pentru ca el e plecat in Italia din anumite motive! Avem o relatie serioasa chiar daca acum el este plecat in Italia si crede'ma ca si inainte era la fel si ne simteam bine unul cu celalalt pentru ca nu suntem unul dintre acele cupluri care se alinta in mod excesiv ci un cuplu extrem de dinamic, plin de adrenalina in ciuda celor spuse in primul meu raspuns! Ne copletam unul pe celalalt! Nu te grabi sa judeci! Nu suntem un cuplu rece, nici gretos de dulce si nici perfect pentru ca avem defecte multe dar zic eu ca suntem un cuplu special, o relatie in care exista si dragoste si ura!

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Jalink! (cred ca este cumvantul potrivit)