| pamparam20 a întrebat:

Cum se face masturbarea la o fata fara sa se dezvirgineze? cum aflu punctele mai sensibile care provoaca placere? este masturbarea o rusine?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice zona e sensibila, ca zona intima e mai sensibila e un mit, daca te mangai pe corp sa vezi ce placere vei avea, dar desigur ca zona aflata in interior e mai sensibila adica in vagin, nu este o rusine draga este o buna cunoastere a corpului, doar nu deveni dependenta de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poți masturba clitoridian.

| octha a răspuns:

Inainte acest subiect era tabu...acum nu mai e, toata lumea sau aproape toata lumea se masturbeaza..cat despre dezvirginare. poti s-o faci oricum vrei tu si cu ce vrei tu, incepand de la deget, pana la vibratoare, etc. punctele care iti ofera placere sunt clitosul(daca nu gresesc la denumirehee hee)punctul g, care se afla cam la 5-7 cm inauntru ***, sanii, sfarcurile, si alte zone...ca nu-s fata ca sa stiu toatele zonele..atingete peste tot daca esti fata dupa cum se vede si ai sa afli. daca esti baiat atyunci ia-ti prietena si aflawinking

| hellaw a răspuns:

laughing) deci. fata respectiva se poate masturba clitoridian si asa nu se dezvirgineazasmug si nu. nu cred ca e o rusinethinking adica vezi si tu nu te apuca sa zici la lumelaughing

| GabrielitoXTR a răspuns:

Doar asabig grin ai vrea sa fii dezvirginata sau satisfacuta? DE UNDE BAIAT!?