| bcandy a întrebat:

Este ceva rau faptul cs masturbarea nu mi provoacă asa multa plăcere?

Răspuns Câştigător
| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

Ba din potriva e foarte bun

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da multa laba scade placerea cu fetele dar cu mana nu, dar daca nici cu mana nu iti da placere e din cauza ca ai abuzat mult si **** are nevoie de o vacanta

| Mussette a răspuns:

Ori ai facut exces de masturbarea, in cazul in care alta data iti provoca placere.
Ori nu-ti provoaca placere, fiindca nu-i acelasi lucru cu a face dragoste, nu apar sentimentele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine nu este. Mai rareste-o si tu si cauta sa faci "lucrul real"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pentru ca faci abuz!

| wannabeyourlover a răspuns:

Ori e pentru ca ai facut exces ori dimpotriva, esti la inceput si organismul tau nu este obisnuit cu astfel de senzatii. Depinde si de cat de limpede e mintea ta cand te masturbezi, daca ai sentimente de rusine, vinovatie sau teama fii sigur ca n-o sa simti placere. Relaxeaza-te si vezi ce se intampla!