| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face sexul oral? Eu stiu ca se face imbracati.imi explicati va rog frumos?! FUNDA.

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine vrea să te prostească?
http://www.divahair.ro/cuplu/cum_sa_faci_sex_oral_de_nota_10!
Stai în banca ta și nu te lăsa călcată în picioare!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

rolling on the floor rolling on the floor
Deci tu de-acolo ai invatat!
rolling on the floor rolling on the floor
Ella, nu citi prostii de pe net, draga! Barbatilor le place cel mai mult sa li se faca sex oral imbracati, in picioare, sprijiniti de un gard...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Ai uitat să fii și... comic!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu ca zic, nici n-am avut intentia sa fiu comic... eu numai rad cu pofta gandindu-ma ca, posibil, fata asta iti da funda, si dupa aia auzim vorbe pe TPU ca Legy ar fi cea mai buna experta in sex oral rolling on the floor rolling on the floor
Ahhh! Ma sufoc de ras! rolling on the floor rolling on the floor

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Sufocatule de viață, nu mai comenta aiurea! Faci de asemenea afirmații nefondate, i-am dat un link, nu am lăsat loc de interpretare.
Pa, pa.

| oLeNNNao a răspuns:

Sexul oral = fata ii suge p**** baiatului happy
Invers baiatul o linge in p****
In niciun caz imbracati :d

| soul2soull a răspuns:

Prinzi cu dreapta tragi vartos ca sa poti sa dai de os iar apoi la termenare prinzi cu buza si tragi tare big grin

| Caddyi a răspuns (pentru soul2soull):

laughing))))))))))))))rolling on the floor)))))))))))))))) mooor aici laughing)))))))

| dyana18 a răspuns (pentru Caddyi):

rolling on the floor))))Daaa

| whatevernvm a răspuns:

In nici un caz imbracati...stai linistita.

| Silviu591 a răspuns:

Se face oricum..nu conteaza daca ai sau n-ai haine pe tine..este irelevant acest lucru.

| athos01 a răspuns:

Fata ia in gura penisul baiatului si baiatul da limbi in pasarica fetei, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| Azµre a răspuns:

Ok sa incepem
Sex Oral La Barbati - Iei penisul in gura si faci miscari de du-te vino mai repede mai incet, mai dai o limba, mai lingi capul, preputul, ouale, in pauze il iei in mana si il freci si repeti pana il termini!
Sex Oral La Femei - se ia una bucata limba si incepi sa faci cercuri pe clitoris, il agati usor cu dintii cu buzele faci miscari circulare si nu numai, mai poti stimula si cu un deget in vagin in acest timp!
So
Funda

| subfocus a răspuns:

Nu prea merge imbracati... ceva nu se leaga. sex imbracati. intelegi?

| poateEU a răspuns:

Deci barbatul isi baga **** in gura femei

| Gur1tza a răspuns:

Da de ce sa nu mearga imbracati? la barbati merge chiar foarte bine! pentru fete e mai greu sa primesca sex oral imbracate.da pot si asa ceva mai greu

| Stileblue a răspuns:

Buna!
Mai mult de 12 ani nu ai!laughing
Si nu, nu imbracati!
Pa, pa

| annemarye a răspuns:

Daca iti pui fular la gura sigur nu se poate sa faci oral imbracatalaughing

| jimmy1823 a răspuns:

Tu poti sa stai imbracata draguta, nu ai nevoie decat de gura... Dar mai bine ar fi sa-ti vezi naibi de teme deocamdata! happy

| Oxilianu a răspuns:

Barbatu' isi baga **** in gura femei.