| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc o fata si un baiat care au fost impreuna si s-au despartit din cauza unei persoane care s-a bagat intre ei cu minciuni (ducea o vorba de la unul la altul si mai si baga de la el) si s-au despartit dupa scurt timp. Ei acum cand se intalnesc, mereu se ciondanesc si se enerveaza unul pe altul.

Credeti ca e posibil sa se placa reciproc? (desi, cand sunt intrebati, ei neaga aceasta posibilitate). Mentionez si faptul ca mai vorbesc la telefon cate o ora sau doua atunci cand se intampla sa nu se enervezehee hee

dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu cred ca da.

1 răspuns:
| ONElena a răspuns:

Sigur se mai plac!