| FernandoDinPipirig a întrebat:

Daca aflati ca iubita ta/iubitul tau a facut sex oral la multi parteneri/multe partenere inaintea voastra, cum reactionati? Daca treceti peste, mai aveti taria de a va mai saruta pe gura avand in vedere trecutul ei/lui amoros?

31 răspunsuri:
| motherfuckerstyle a răspuns:

De ce sa-mi fie scarba? a fost inaintea mea, cum au spus si ceilalti exista pasta de dinti etc;
Si ca baiat daca iti este scarba de astfel de fata sa nu ai pretentia sa iti faca oral, gandeste-te poate si viitorului ei iubita ii va fi scarba ca ti-a facut tie.

Cunosc multe fete care iau * la greu dar baietii le saruta chiar daca au pupat in p* jumatate de oras.

| Holiday a răspuns:

Multe din alimentele pe care le consumi sunt mult mai, sa zicem, "scarboase" decat un organ sexual uman. Ia gandeste-te, mananci carnati? Ei bine in matele alea a stat urina sau rahatul animalului respectiv. Cum iti suna asta? Aaa, le-ai spalat inainte...deci problema e igiena, nu sexul oral.

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Pai atunci stabileste-ti un standard de genul "pot fi cu una care a facut sex oral la "n" barbati, daca a facut la mai multi de "n", atunci nu pot sta cu ea. Desi e cam absurd. In plus, cat de stupide pot fi dicutiile de genul:
Cu cati ai facut-o?
De cate ori?
Primului i-ai facut si oral?
Dar anal, ati facut?
Si cat dura?
etc, etc...
Aha..si al doilea...si o iei de la capat...

Apoi urmeaza ea cu intrebarile...

Oricum, ca principiu, daca o femeie spune ca a facut-o cu 5 barbati, probabil a facut-o cu 10, daca un barbat spune ca a facut-o cu 10 femei, cel mai probabil a facut-o cu 5...

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

S-a spalat pe dinti. laughing
Nu ma deranjeaza nimic din ce a facut inainte. Importatnt e ce face atunci cand suntem impreuna.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Va fi ca in bancul asta:
Doua femei erau colege de camera la azil. Una ii cere imprumut proteza intr-o seara ca avea intalnire cu un coleg de azil. Se duce respectiva la intalnire, mamanca mici. La intoarcere ii da inapoi proteza. La care colega ii zice: -Mmm, ai mancat mici! rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mussette):

Scarbos

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Eu trec peste scarba. Mai mereu ma gandesc la mici. laughing

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

E banc.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Ma gandesc la mici ca mi-e foame. happy

| Roxxxxi a răspuns:

Buna.
Pai asta nu ar conta.
Adica cum sa iti explic.E trecutul ei, viata ei amoroasa.
La fel se intampla si cu barbatii la sexul oral si la femei.
Nu ar trebui sa iti fie scarba sau ceva, deoarece exista periuta de dinti, pasta de dinti, apa de gura.Si daca e pana acolo e prietena ta.Din cauza asta tu nu o vei saruta niciodata, cu motivul ca inainte a avut iubit si si-au facut poftele?
Eiii..mai gandeste-te.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Eh, in ziua de azi e la moda sa ai vreo 30 de "relatii" pana la 30 de ani, si cand ai o relatie sa inseli ca nebunu. am vazut multi ciobani deastia, unul chiar recent. ce pretentii sa ai

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Uite aici http://www.tpu.ro/......-are-vreo/

pateticul ala, nu am vazut asa boratura de om in viata mea. mai mult mie de fetele care i-au trecut prin pat. daca zic ca sunt paraname sunt misogin dupa, dar doar sa imi imaginez ca sunt atinse de scursura aia umana, imi e greata de ele. cum am zis, toata lumea vrea sa se distreze sa experimenteze, nu m-a durut ce face o fata inaintea mea, cu altul. dar nici asa.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Nu imi pasa de babuinii aia cum zici tu laughing. mai mult ma deranjeaza babuinele care apreciaza sspecimene de genu, ca le vad doar ca niste bucati de carne care ofera placere, si daca le zici pe nume tu esti nesimtitu nu ala. DAH

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Mda, gandire corecta. noi apreciem fetele normal, care sunt pe cale de disparitie laughing. trebuie sa facem un oras special pentru ele sa se inmulteasca laughing poate asa au si atlii peste 200 de ani noroc sa dea peste cineva normal, nu doar parasute.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

laughing, altii ar ucide pentru asa "experienta".

| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

App. nu e ca sunt ca restul cand aud de oral sa zic chestii "rele", dar una e cand faci dupa anii de relatie, si o igiena personala buna, si alta e cand faci oral fiecariu dobitoc in calduri. dar na, care ar zice asa ceva " vezi iubi ca am vreo 100 de numere la activ, asa ca sa nu te miri daca auzi chestii de mine pe la magazin".

Răspuns utilizator avertizat
| AndreescuMMO a răspuns:

Yuck! nu as pune gura pe asa ceva. laughing sa nu faci greseala asta... laughing))) de ce trebuie sa stii tu ce gust are penisu fostilor ei parteneri?laughing)

| vladutzaM a răspuns:

Fu fu fuuuuuuu

| euyoo a răspuns:

In acest caz depinde foarte mult de persoana...