| Leerix a întrebat:

Dacă ai intra din greșeală peste o persoană de sex opus la duș, ce reacție ai avea și unde ai privi prima dată?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Ma ling pa bot si ies incet dupa ce m-am chiorat destul.
Desigur, daca e vreo uratenie sau maica-mea ma car dracu' de acolo cat mai repede.

18 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu ai cum sa intri din greseala peste cineva la dus. Se aude apa asa ca...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde peste cine intru, ca daca e mama fug de rup pamantul, daca pur si simplu e o alta femeie, nu ma uit nicaieri. Intorc capul cat mai repede si plec

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

M-as uita atent ce marca de gel de dus foloseste.

| Duucu a răspuns:

As inchide ochii sau as intoarce capul, si i-as da un prosop sa se acopere.

| Danysan a răspuns:

Mi-as cere scuze si mi-as vedea de ale mele.Bine daca e o fata oki. Poate ca as socate-o si in oras.Pana la uram am vazut-o in toata splendoarea ei nu laughing. seara faina.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

M-as uita in ochii ei, si as intreba-o, acum ca tot am intrat aici, ne ****?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la sani, apoi la ochii ei si ii spun "Imi cer scuze, sper ca nu e vreo problema" si plec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ochii acelei persoane. Poate am noroc si ramane intepenit uitandu-se din placere la mine invitandu-ma a ma alatura sub o plaie de vara intr-o mini cabina de dustongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As iesi rapid pentru ca nici mie nu mi-ar placea sa intre cineva peste mine la dus.

| anonimguy3 a răspuns:

As fi ceva gen: :O :O :O :O si i-as zice: Imi cer scuze ca am intrat peste tine, dar daca tot am intrat ne f-u-t-e-m?

| carlyhalatz a răspuns:

Cred ca toata lumea ar privi jos, pentru ca e cel mai "deosebit" obiect din peisaj. probabil as scoate vreun sunet ingrozit si as lua-o la fuga

| LoseYourMind a răspuns:

As intreba daca samponul pe care il foloseste e de la Clear! puppy dog eyes Si as priva prima data spre sticla samponului sa vad daca am avut dreptate sau doar m-am inselat thumbs up

| yuliansch a răspuns:

Nu poti intra peste cineva la dus " din greseala".

| H0bbit a răspuns:

Primu lucru pe care l-as face sincer... M-as uita la sani, apoi ma uit si mai jos de sani tongue imi cer scuze si ies afara.

| Abrudan_Andrei_2001 a răspuns:

Ce urmaresti tu sa spun eu.Aia nu as face.

| Leerix explică (pentru Abrudan_Andrei_2001):

Nu urmaresc nimic! big grin La ce fel de raspuns aveai impresia ca ma asteptam? laughing

| Wiiillll a răspuns:

Oare unde laughing) intentia farà sa vrei este clar la puta sau pul@ zic ups si plec laughing)