| JustMeNck a întrebat:

Daca ai intra din greseala peste Fuego la dus, unde ai privi prima data?

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Jos smug ...pe podea, mă da' perverşi mai sunteţi!

4 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Nici n-aș deschide ochii, melodia care o fredona imi era de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La zona unde ar trebui sa aiba organul genital, ca sa aflu acest mister inca nedeslusit de omenire.(Fuego: Barbat, femeie, hermafrodit, monstru, extraterestru, fantoma sau altceva?).

| zaratu a răspuns:

As inchide ochi

| Pinky2000 a răspuns:

Iak... Probabil as inchide ochii si as iesi repede din baie, si dupa aia m-as lovi in cap ca sa uit ce s-a intamplat! laughing