| Andreeabadea6585 a întrebat:

Daca am avut sperma pe mâini și după m-am frecat de 2 ori cu săpun și după m-am șters pe un prosopel curat, iar după m-am mai spălat odată cu apă simpla iar după am stat 10 min pe telefon. Mai sunt spermatozoizi pe mana? Exista risc dacă după toate astea i am băgat prietenei mele degetele in vagin?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dupa atatea spalari pe maini cu apa si sapun nu exista risc de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu a mai ramas nici macar un viermisor din acea sperma.
2. Poti baga si toata mana linistit, nu va ramane sub nicio forma!

| Gicalaur a răspuns:

Salut! Stai linistit nu o sa se întâmple nimic! Poti sa ii bagi in continuare!