| Andreeabadea6585 a întrebat:

Daca i0am băgat iubitei mele degetele in vagin după ce am ejaculat in palma dar m-am spălat ff bine cu apă și săpun înainte să i le bag iar după m-am șters pe prosop și după iar încă odată cu apă și după iar șterg poate rămâne însărcinată? A. Și după ce m-am spalat am mai stat 10 minute iar după i le-am băgat

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Andreea de cand esti tu barbat? laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Si in cazul in care in acel moment iubita ta ar fi fost in cea mai fertila zi a ciclului menstrual, adica in ziua OVULATIEI, ar fi fost 100% IMPOSIBIL sa se poata forma sarcina, din moment ce de pe degetele tale a disparut chiar si cea mai infima urma de sperma. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate ramane gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ramane sub nicio forma. Ar fi cazul sa inveti putina sexologie pentru ca se vede clar ca habar nu ai de ce faci sex.

| Paul754880338 a răspuns:

Trebuia sa stai 11 minute, sa te speli de 3 ori si sa dormi 4 ore intre prosop si sapun. Vai de voi copii analfabeti! Puteti citi dar nu intelegeti ce cititi!

| MarcuG15 a răspuns:

Nu e bine doar cu apa si sapun, trebuia sa te dai si cu acid fluoroantimonic.

| Adelamaria16 a răspuns:

Nu are cum, stați calmi ambii. P.S învață puțina sexologie