| Andreeabadea6585 a întrebat:

Hei TPU.
Daca a fost sperma pe mâini iar imediat după te-ai spălat cu apă și săpun foarte bine, după te-ai șters pe prosop iar după iar ai mai dat cu apă bine au murit spermatozoizii? Adică dacă după ce te-ai spalat cum am zis mai sus și ai mai stat 10 minute iar după ai introdus fetei degetele in vagin poate rămâne însărcinată?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sperma moare in contact cu aerul, nici atita nu stiti, vai de voi cu sexul vostru de rahat.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod cert si absolut sigur a disparut de pe degete orice urma de spermatozoizi odata cu sperma indepartata prin acea spalare atat de minutioas efectuata cu apa si sapun a mainilor.
Insa este cazul sa stii la fel de bine si de precis ca femeile pot sa ramana insarcinate numai in perioada celor 5-6 zile fertile ale fiecarui ciclu menstrual. Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate.

| MarcuG15 a răspuns:

Cu acid fluoroantimonic mergi la sigur

| Gheorghe199217629871 a răspuns:

Ei nu mor niciodata sunt niste bacterii puternice. Numele meu este Sorin Ulmeanu si in calitate d-e Incel? cei asta fratelo? Incel? cei asta fratelo? doctor universal de bacterioIncel? cei asta fratelo? logie propun sa va bagati mana in cur si apoi va scarpintai printre **** Incel? cei asta fratelo?