| anonim_4396 a întrebat:

Sperma poate să treacă prin haine, daca am mimat sexul(adică ne-am atins zonele genitale) amândoi fiind cu lenjerie intimă și blugi. Vă rog.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata prin haine. Este absolut imposibil, nu s-a intamplat nimanui niciodata

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin atatea randuri de textile cam greu ar putea ajunge lichidul spermatic pana in vaginul tau. Insa trebuie avuta in vederea si acea infima posibilitate ca "minunea" sa se produca candva, vreodata si acest lucru conform legilor lui Murphy sa se intample in cel mai prost moment. happy

| Emilian65 a răspuns:

Sperma nu trece prin atatea haine, deci nu poti ramane gravida.

| StefanChriss a răspuns:

Foarte putin probabil ca sperma lui sa fi trecut prin atatea haine, stai linistita laughing