| anonim_4396 a întrebat:

Daca am sarutat alt baiat la o petrecere, din cauza unei provocari, inseamna ca mi-ai inselat prietenul? A fost doar un sarut simplu, fara alte complicari. heelp pls

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Gandeste-te ca el ar fi facut asta, in exact aceleasi circumstante. Te-ar fi deranjat?

| RXN a răspuns:

Depinde ce intelege fiecare prin inselat. Mie, personal, mi se pare un gest de om nesimtit. Puteai sa refuzi, ce era asa greu? Daca prietenul tau s-ar saruta cu altcineva, apoi sa-ti zica 'Stii, a fost doar un sarut, fara alte complicatii', ti-ar placea? Ma indoiesc.Stii vorba aia, ce tie nu-ti place, altuia nu-i face.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu, mare chestie. Nu mai dramatizati oameni buni, ca nu sunteti insurati/maritati.

| AndaAndore a răspuns:

Nu, nu a fost inselat.
Sa inseli inseamna sa continui ceea ce s`a intamplat la petrecere.
Iar daca sarutul a fost o simpla provocare n`are nimic. E un simplu joc!winking

| SpEEdz0r a răspuns:

Nu inseamna ca l`ai inselat... Dar daca el a vazut si tu ii spui ce ai spus acum, iti promit ca te si bate ca il minti. Nu ar crede chiar daca asta e adevarulwinking

| buldog a răspuns:

Da, pe scurt! Aveai prieten, nimeni nu avea dreptul sa iti ceara socoteala daca refuzai provocarea! Puteai sa refuzi!

| NevastuicAaA a răspuns:

Da tu saruti asa pe oricine?

| NYCUXXL a răspuns:

Ma problema e ca te cam lasi dusa cu zaharelu ce fericit e ala stiind ca ai prieten si el a reusit sa te sarute. ce zice el mamaaa sunt tareee.laso mai moale daca ai prieten

| Candyfloss a răspuns:

Da ti-ai inselat prietenul. Nu conteaza daca era provocare
Cand esti cu un baiat, numai pe el trebuie sa il saruti sau sa faci altceva cu el. La momentul care te-ai despartit de persoana respectiva, atunci poti sa saruti cati baieti vreihappy
sper ca relatia intre tine si iubitul tau nu s-a racit dintr-un simplu saruttongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! insemna ca esti o proasta si ca sa ii multumesti pe altii faci orice! Si eu sunt fata si nu as face asa ceva, nu l-ai pupat simplu pe obraz ti-ai luat limba`n gura cu el mai pe romanestewinking Asta e roata se intoarce sa vedem daca o sa iti convina si tiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca mai de graba ti-e frica sa nu afle prietenul tau si sa te lase nu ca ai remuscari, hai recunoaste ti-a placut nu?winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca el ar saruta alta fata cum te-ai simti? Asta e cel mai simplu raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai nr satanist, daca inca te gandesti la sarutul acela deja ai o problema.mare.deja te-ai complicat.si nu mai spune ca a fost o provocare.ai vrut si gata. putea sa-ti ceara si p. da ca tot aia erea.