| cristiorigins a întrebat:

Dacă ar fi sa-mi pun o dorință as vrea ca toate femeile din lume sa fie curve pentru o zi.Voi ce dorințe v-ați pune?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ca toți băieții să fie gay în ziua cu pricina. smug

| RainmakerX a răspuns (pentru Musique):

Prea faina dorinta laughing

| RAY a răspuns:

Sa beau pana imi imbat dusmani sa le iau banii, sincer as vrea ca o fata sa-mi dea mesaj genu hai sa vorbim desigur care imi place

| neutrino a răspuns:

Dorinta mea este ca tatal tau sa auda dorinta ta, dar sa fie de fata si mama ta! Dupa aceea sa ne spui si noua care a fost dorinta lor!

| RainmakerX a răspuns:

Si mai ziceti de ce va fac fetele "misogini". Doar pentru ca tu ai crescut in cine stie ce loc de vai de el si nu ai cunoscut decat astfel de fete asta nu inseamna ca nu exista si fete care sunt de treaba si inteligente.

Sincer, lasa generalizarile astea caci oricum nu ii pasa nimanui de cat de mult urasti tu femeile.

| RainmakerX a răspuns:

Nu...chiar nu ma asteptam...scuze atunci, cred. :/

| Felys a răspuns:

Sa fie consecutiv sau zile diferite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fac un acoperiși și să sar pe Marte în nu știu ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine s-ar fi asteptat ca Napoleon sa fie femeie? laughing

| MidnightR a răspuns:

Magic,best of all.

| AlessaLovesYou a răspuns:

Mi-as dori sa am dorinte nelimitate.