| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Daca ati avea ocazia sa faceti sex cu Nicki Minaj, ati face-o? Daca da de ce si in special in ce pozitie? Daca nu de ce? Chiar vreau sa stiu parerea voastra sincera despre ea happy

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

"chiar vreau sa stiu parerea voastra sincera despre ea"
nu ajuta o intrebare cu "ce parere aveti despre ea" in loc de "in ce pozitie i-ati trage-o"?

| alexandru0sorin a răspuns (pentru whatevernvm):

Man personal interpretez intrebarea gen "chiar vreau sa stiu parearea voastra sincera despre ea [din punct de vedere al actractiei fizice]" ca altfel nu s-ar potrivi printre celelalte intrebari. oricum, omul are o curiozitate. i-as raspunde dar nu prea stiu cum arata nici minaj si nu pot sami foremz 1 opinie cu una cu 2

| Radu_Milea_1994 a răspuns:

Da aş face asta, în poziția caprei, sper că te-am ajutat