| AbeautifulMind a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa faceti sex cu Nicki Minaj, ati face-o? Daca da de ce si in special in ce pozitie? Daca nu de ce? Chiar vreau sa stiu parerea voastra sincera despre ea happy

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

De ce ai face dragoste cu o maimuta cand ai fete mult mai frumoase la tine in tara?

| Bisbiavatar12 a răspuns:

De ce Nicki Minaj? Daca iti raspunde unu' de 2m n-are ce sa faca laughing

| Otto19 a răspuns:

Da, capra dupa eu peste ea ii tin picioru sus, si incerc sa o domin incet