PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Daca cineva dintre tinerii - dar si dintre parintii lor - care se grabesc cu sexul! - e pe faza, sa se uite acum la filmul de pe Hallmark! (sexul la varste fragede = >>> sifilis, si alte boli, care se raspandesc exponential intr-u liceu!) ora 02, 47

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Multumim pentru interventie! Chiar e cazul pentru ca multi nu se gandesc la consecinte. Am vazut ieri ca a postat un baiat care vrea sa faca sex la 13 ani. Trist!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tinerii de azi sunt oamenii momentului nu se gandesc o clipa la urmari, daca ar fi mai instruiti, mai informati, daca parintii si-ar gasi mai mult timp pentru ei si ar fi mai apropiati, cu totul alta ar fi situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ma conteaza si varsta acum... trebuie doar sa fi pregatit/ă laughing