| C1p1 a întrebat:

Daca esti virgin, are consecinte masturbarea la beieti intre 10-15 ani?
E vreo prb?

Răspuns Câştigător
| s3xy0girl20 a răspuns:

Stai calm nu are nicio consecinta

11 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu are legatura cu virginitatea ci cu varsta si cu cerebelul. Te tacanesti foarte devreme.Chiar nu stii problemele pe care le creeaza? De ce faci ceva, si apoi te informezi? Copil obraznic ce esti.

| Papusik a răspuns:

Nu. Nu se poate intampla nimic. Nu conteaza daca esti sau nu virgin.:p

| Ingerash a răspuns:

Daca devine un obicei poti avea probleme cu erectia si cu potenta cand vei fi mai mare

| GenEu a răspuns:

Nu.

| iulya_6725 a răspuns:

Da sa stii ca iti afecteaza creeru pe bune vb ...si poti sa devi ipotent

| Meloque a răspuns:

Nu prea multa masturbare, poti deveni impotent. Ma refer... sa nu devina un obicei.
Apropo, sa cauti o fata sa iti faca asta (fetele adora asta, mai ales oralul).

| Volkswagen a răspuns:

Da, mintal happy

| JimmyThePunk a răspuns:

Cica afecteaza vederea ( pe bune )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu are din propriile cunostine si experiente laughing. exista procentaje, 98% din baieti se masturbeaza si incep cam de la 12 ani thinking si se opresc de obicei dupa ce se dezvirgineaza si daca au girlfriend (ca asa, se prea poate sa se fi intamplat actiunea la o petrecere laughing si sa nu fie prietena ta, si dupa, iti vine in minte actiunea si te exctita si clar ce urmeaza... asa, daca ai facut cu prietena ta din dragoste nu-ti mai pasa apoi, chiar daca te gandesti )
asa, sa revenim.
nu este nici o problema daca te masturezi cand esti virgin sau nu.
problema apara daca esti dependent si faci zilnic (cunosc specimene)

| StefyLoVy a răspuns:

Ei bine Daa pentru ca daca ti-a venit ciclul si te-ai dezvirginat poti sa ramai gravida

| raffy a răspuns:

E vb de baieti proasto