| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci dry sex poti ramane insarcinata? Mai ales prin 2 perechi de ginsi una de colanti si 2de chiloti,sunt ingrijorata, mai ales ca am gasit o secretie alba lipicioasa...

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Atat timp cat doar va atingeti mai ales daca sunteti imbracati, nu ai cum sa ramai insarcinata.
Petru a ramane insarcinata, trebuie sa faceti sex amandoi si evident ca dezbracati.
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

E imposibil!
Probabil secretia e din cauza excitarii sau e secretia dinaintea mensruatiei.
Sau chiar o ciuperca
Aceste linkuri te vor lamuri
http://www.ele.ro/......re-nu-4486
http://www.romedic.ro/secretiile-vaginale-0C32705
Probabil e doar o coincidenta intre actul in sine si acea secretie, poate nu are nicio legatura.

| anonimmmrr a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sunteti mult mai matura si aveti mult mai multa experienta. In cazul meu, am observat o secrete alba, lipicioasa, ma gandeam ca poate e de la el. Acum ar fi trebuit sa-mi vina menstruatia. In schimb am avut secretii verzi iar acum nu mai am nici o secretie. Menstruatia imi intarzie. Am stari de rau. Precizez totusi ca sunt virgina. Este vorba de o posibila sarcina sau o raceala? 2 zile din luna asta am avut dureri ingrozitoare la ovare, iar acum vad ca sunt si racita!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonimmmrr):

Spermatoizii NU trec prin atatea haine asta e clar!
Doar daca nu ai avut relatii sexuale inainte
Ai aici un link care te-ar putea ajuta.http://www.csid.ro/......-11870010/
As zice totusi sa mergi la ginecolog sa vezi care problema.

| SkyPilot a răspuns:

Aproape imposibil, doar sa ai un superghinion demn de cartea recordurilor. Daca era pe dinauntru, secretia era de la tine.

| grab a răspuns:

Ca sa ramai insarcinata trebuie sa intre cel putin jumate in tine din ceea ce se cheama lungimea medie a unui penis. si evident sa isi dea drumu in tine cu seriozitate si de mai multe ori de preferat. asa prin haine... aiurea in gara, va amagiti degeaba si nici nu se intampla nimic!

| Green66 a răspuns:

Ai mai pus această întrebare de 3 ori, tu ori ai prea mult timp liber ori...

| anonimmmrr a răspuns (pentru Green66):

Am nevoie de un raspuns clar!

| AtomiculXXX a răspuns:

Dar de ce ai face dry sex? Unde mai sunt riscurile cu adevarat ingrijoratoare la aspectul daca ea ramane gravida? laughing))
Bafta la cresterea copilului laughing