| anonim_4396 a întrebat:

Dacă faci "sex" cu o fată fără prezervativ dar cu lubrifiant și nu lași sperma în fundul ei există un rist să rămană gravidă sau să pățească ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nici cel mai mic risc de sarcina chiar daca vei ejacula in colonul ei, insa exista un risc destul de mare sa te alegi cu o infectie. De asemenea ai toate sansele sa-ti manjesti "barbatia" cu c@c@t.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Riscă să nască vreun rahat.Cum să rămană, mă, insărcinată daca ii faci anal?
Nu te poti informa putin inainte de a face „sex" cum stă treaba?
Intai o faci si apoi intrebi? Generatie de cacao!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca faci anal poti ejacula, nu ramane bortoasa, marea problema va fi sa puta dupa ce scoti penisul, asigurate ca isi face clisma inainte de anal

| Emilian65 a răspuns:

In urma unui sex anal, o fata nu poate ramane gravida, oricata sperma ai lasa in fundul ei.

| Oana92 a răspuns:

Riscul de a o lasa insarcinata nu exista in cazul sexului anal. Dar riscul de a contacta boli e urias. Nu va jucati fara protectie!

| Staind a răspuns:

"Sex" asta..nu e sex, sex?