| Mariela_1621 a întrebat:

Daca iau un drajeu sau o mentosana in loc de anticonceptionale poate avea efect de placebo si sa nu raman gravida? thinking

Răspuns Câştigător
| Ramooon a răspuns:

laughing efect placebo ar fi in cazul in care tu nuai sti ce anume ei, gen crezi ca este anticonceptionala si e mentosana, da asta ar merge in cazul aspirinei laughing tu poate o sa fii pacalita, insa corpul tau sa fii sigura ca nu. Dar in orice caz, macar o sa nasti copii cu respiratia proaspata laughing sau dulcilaughing depinde ce te hotarasti sa ieitongue

21 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te linistesti, esti inteligenta, de ce pui intrebari prostesti? Daca esti doar curioasa, pune intrebari serioase, si ti se va raspunde.Nu acumulezi funde si nici stima noastra, cu astfel de tampenii.

| elasexygagica a răspuns:

Nu, mentosana o folosesti ca sa iti improspatezi gurita kiss nu pasarica love struck

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ce ziceai mai adineauri ca nu esti penibila? Ia uita-te mai bine!

| Dominicc a răspuns:

Tie iti trebuie un Ketonal! incearca'l.
mai apoi ia un Nobrium

| Crisu_7532 a răspuns:

Nu functioneaza mentosanele. iti spun eu: dupa ce faci sex neprotejat, bea un pahar cu apa rece si ai scapat de problemawinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Da cu siguranta silly

| GuessWho_8607 a răspuns:

In loc de o mentosana poti sa iei m**e si nu ramai gravida.
Atunci poti sa spui ca are acelasi efect.

| Miha a răspuns:

Eu cred ca asta face misto de noilaughing

| amanda33 a răspuns:

Jeez! Normal ca nu

| dydyyyy a răspuns:

Incredibiiiiiiiiiiiiiiiiiil laughingrolling on the floor))))

| Dutzulescu a răspuns:

Ia Furadan.

| michaelj a răspuns:

How you doin'? trebuie sa iei DOU' mentosane. Una sa ti-o bagi pe cur ca sa-ti blocheze gaozul sa nu poti sa nasti prematur (ca asa sunt nasterile premature) si alta sa o inghiti si sa faci clabuci.

PS: sa nu faci avort spontan, ca ajungi la inchisoare.

| mitu86 a răspuns:

Scuza-ma... dar de unde skoti intrebarile astea?

| -TattO- a răspuns:

Incearca sa iei o mentosana si o gura de suc inainte de sexul oral (sa ii faci). vezi atunci

| capisci a răspuns:

Cat de tare... cat. de tare

| fffrankie a răspuns:

Bwhahhahahahahahahhaha laughing))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea lua si un ecler si, folosindu-te de efectul placebo, sa te gandesti ca e "instrumentul".
Apreciem corectitudinea gramaticala si (minune!) utilizarea semnului intrebarii! De asemenea (hmmm) de cand se folosesc termeni academici de tineretul de azi? Esti normala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ti-a iesit, recunosc! rolling on the floor

| onlyme2851 a răspuns:

Doamne ...imi e mila de tine.Cati ani are fata asta?

| andreeaacum a răspuns:

Ador intrebarile talelaughing)))):X:X:X:X sunt prea caterinkrolling on the floor))... cine e suparat si vrea sa rada sa-ti citeask intrebarile ca sunt penalerolling on the floor))) totusi nu inteleg d unde iti vin ideile astearolling on the floor)))

| DanyoAde a răspuns:

Nimic nu ma mai surprinde...