| Jun375 a întrebat:

Daca mă masturbez si sunt fata, mi se largeste vaginul pana nu o sa mai par virgina?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar daca folosesti pul de cal sau negru african se va largi prin durere cu lacrimi laughing

| RoCkKiD a răspuns:

Zici ca e circul lumii aici.

Vaginul este un muschi, se largeste dupa care isi revine la loc de fiecare data. El se largeste in timpul actului sexual si in timpul nasterii cand ajunge la diametrul unei farfurii de la o ceasca de cafea dupa care revine la marimea initiala.

Asigura-te doar ca nu iti bagi chestii murdare ca sa risti vreo infectie si ai grija sa fii curata pe maini, in rest distractie placuta.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar ce-ti bagi in vagin, de ai aceasta impresie?
Masturbarea la fetele virgine se face afara, pe clitoris, nu in vagin, unde te poti deflora.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, insa doar in cazul in care masturbarea este intravaginala. Orice fata care are de gand sa-si inceapa viata sexuala intr-un viitor mai mult sau mai putin apropiat, trebuie sa stie si sa inteleaga ca este INDICAT sa inceapa sa practice masturbarea intravaginala cu cel putin 4-6 luni inainte de a fi dezvirginata; cat mai des posibil, prin metoda numita : ''degetica''. In scurt timp va constata ca incet dar sigur, incepe sa scada pana la disparitie starea de rigiditate a muschilor care formeaza vaginul. De asemenea va constata ca fibrele musculare se intind tot mai mult si drept urmare muschii vaginali devin in scurt timp suficient de elastici. Procedand astfel, lumenul (diametrul) canalului vaginal se largeste suficient de mult si diametrul canalului vaginal va creste de la cei 6-8 mm largime initiala la circa 20-25 mm, largime care deja permite sa se produca o penetrarea suficient de usoara si lipsita de durerile exteme care apar in cazul vaginului intact. Daca vei efectua si aplica acest tratament ''pasaricii'' tale, poti fi convinsa ca dupa circa 2-3 luni de masturbare, iubitul va reusi sa te dezvirgineze absolut sigur usor si fara probleme. Pot doar sa presupun ca pana in prezent NU ai practicat niciodata o astfel de masturbare intravaginala prin folosirea degetelor tale.
Trebuie sa cunosti si informatia suplimentara potrivit careia orice dezvirginare care este efectuata cu multa greutate, in mod sigur provoaca foarte multa DURERE si DISCONFORT pe parcursul urmatoarelor destul de multe contacte sexuale. Atunci cand sexul de dezvirginare intampina rezistenta opusa de muschii vaginului, in acele cazuri in fibrele musculare rigide si lipsite de lasticitate ale vaginului inca neatins, se aduna, se acumuleaza si depoziteaza o cantitate foarte insemnata de acid lactic care provoaca pur si simplu o FEBRA MUSCULARA dureroasa. Durerea destul de intensa care provine de la febra musculara instalata in muschii vaginului si in cei ai uterului aflati in prelungirea lor, dar si in muschii zonei pelvine din apropiere, se disipeaza si dispare destul de incet in decurs de mai multe zile (7-10). Numarul zilelor in care simpla atingere a interiorul vaginului, sau zona vulvo-labiale provoaca senzatia de disconfort si/sau durere, este in legatura directa si conditionata de cantitatea de acid lactic format si depus in fibrele musculare in timpul dezvirginarii. (cantitatea depinde de durata, intensitate actului sexual de dezvirginare, precum si de durerea resimtita). Este scenariul care se intampla/produce de regula in timpul incercarilor de dezvirginare a fetelor virgine care nu au practicat masturbarea intravaginala. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă îți bagi tot felul de chestii în el, da.
Dar poți să te masturbezi și numai la exterior, pe clitoris.

| Andreeush a răspuns:

Asta depinde ce anume folosești în timpul masturbării.

| gheorghe699 a răspuns (pentru Andreeush):

Ce ar putea folosi? degetul, sper ca nu un castravete, o vanata, un pepene...

| Plato a răspuns:

Se poate, depinde la ce nivel esti. Normal ca daca folosesti vinete sau portocale, nu-si va reveni apoi ca un slime sau cum le zice, pana la forma initiala. Ca se dilata.
Una cu 25 de ani experienta pe DN1 are practic un cort mobil, tot timpul la ea.

| CdeMetal a răspuns:

O sa se largeasca atat de mult incat o sa ajungi sa poti baga un televizor de diagonala de 80cm acolo.

| gheorghe699 a răspuns:

Nu patesti nimic, stai linistita, este normal.

| Gofigi a răspuns:

Nu se întâmplă nimic nu se lărgește stai liniștită

| TheMadKing a răspuns:

Pai nu stiu ce să zic dar nu cred ca ți se lărgește vaginul, nu mai țin minte unde am citit dar dacă faci sex sau altele vaginul nu se largeste. Nu stiu daca este asta adevărat dacă am greșit rog cineva sa ma corecteze.

| Plato a răspuns (pentru TheMadKing):

Nu este adevarat, normal ca se largeste.