| Alexandra09999 a întrebat:

Daca mi-a întârziat menstruatia 4 zile e posibil sa fi ramas însărcinată? Mentionez ca nu a avut loc ejacularea in vagin. Mi s-a mai întâmplat sa nu imi vina cateva luni, nu am ciclul regulat. Ar exista șanse?

2 răspunsuri:
| Ursulet2019 a răspuns:

Faci un test sa vezi daca esti insarcinata, dar faptul ca ti s-a intamplat sa nu ti vina cateva luni e ingrijorator. Mergi la doctor, nu e normal, poate avea urmari grave

| Madalin0404 a răspuns:

Buna, poate ai racit dar nu conteaza daca nu a avut ejacularea in vagin si baiatul are lubrifiere si se poate sa fi ramas poti face un test