| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am inceput viata sexuala la 14 ani. s-ar puteam sa nu ma mai dezvolt. adica mai imi cresc sani, fundu.

[funda pentru cel mai bun raspuns]

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Iulia...sunt tare curioasa de prin ce epoca vii tu cu papusile tale barbie
Ori erai vreo fata de neam bogat si aveai barbie acum 10 ani?

in orice caz, nu ti se lasa sanii nici daca o faci intre
fundul ramane aceleasi.ridurile...nu te incrunta prea rau, dar n-ar fi decat de expresie pana pe la vreo 25

acum, tie de-aia iti e? mai bine te-ai gandi la altele...la bebe,la stresul ala in fiecare luna, la stresul ca cine stie cine afla, nu la ca nu vei mai avea sani si fund de stii tu ce.nu mai zic de cancer si bla bla bla ca oricum e ultimul lucur la care te-ai gandi

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga,tu te-ai grabit.Indiferent care vor fi consecintele, tu le vei suporta.
Nu inteleg cu ce te-am putea noi ajuta.

| MMihai a răspuns:

S-ar putea să nu te mai dezvolți la creier, dacă ai mintea numai la sex, iar asta ar fi destul de grav.

| andreeutzaa a răspuns:

Dezvoltarea corpului in timpul adolescenteii nu are legatura cu viata sexuala. Oricum sper ca esti constienta ca ai inceput-o mult prea devreme.

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Dezvoltarea nu are nici o legatura cu sexul. Cine spune ori ca te dezvolti ori ca nu te dezvolti habar nu are. Ce iti spun eu este dovedit clinic.

| JohnnyBi a răspuns:

Da mei. stai linistita. o sa te dezvolti chiar mai bine (daca e sa ma iau dupa ce zice lumea).

| iulia_7948 a răspuns:

Da, o sa ti se lase sanii nasol, o sa fie ca aia pana la buric, asta pe la 18 ani. si fundul o sa se mareasca mai mult decat trebuie si o sa faci riduri. si in primul rand o sa faci cancer ce col uterin si cel mai probabil o sa mori in jurul varstei de 30 de ani. eu la 14 ani inca eram super incantata de papusile mele barbie.

| Daisukee a răspuns:

Nu,stai linistita de dezvoltat te dezvolti eu in locul tau mas ingrijora sa nu raman insarcinta sau sa iau vreo boala...

| andreeayoyo a răspuns:

Da, sanii iti vor creste pana la 20 de ani! Nu iti face probleme ca o sa te dezvolti ca si pana acum! FUNA?

| sorinuk a răspuns:

Stai linistita, te vei dezvolta tongue