| Zmeuricaaaa a întrebat:

Buna am 13 ani si am sani prea mari nu mi-am inceput viata sexuala si ma intreb daca imi mai cresc
pana la ce varsta mai cresc?

am cei mai mari sani din cls straight face

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Nu-ti face probleme! te-ai dezvoltat mai repede decat colegele tale! mai stai 3-4 ani, apoi vei avea colege cu sani mai mari, mai mici, care probabil te vor invidia pentru marimea, forma si fermitatea sanilor tai! bafta!

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sunt femei cu sânii mai mari, altele cu sânii mai mici, ar trebui să te intereseze mai mult cartea și mai puțin cum arăți.

Răspuns utilizator avertizat
| 7uP112 a răspuns:

Tiai pus silicoane?laughing

| Alëxąndŕą a răspuns (pentru 7uP112):

Invata sa scrii, iar apoi sa raspunzi.
Pana atunci vezi-ti de carte.

| doctorul5 a răspuns:

Ai consumat carne plina cu hormoni de crestere.
Cauta pe net carne cu hormoni.

| pills a răspuns:

Pana pe la 17 ani mai cresc, nu ar trebui sa-ti faci griji pentru chestia asta.