| Awesom a întrebat:

Daca nu-i spune-i unei fete ca o iubesti in fiecare zi,dar ii arati acest lucru prin ceea ce faci, de ce mai este suparata?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e genul de fata care prefera sa-i spui in cuvinte ca o iubesti sau pur si simplu nu te iubeste si nu o incalzesc cu nimic dovezile tale de dragoste

| briosicabriosel a răspuns:

Hei, noi fetele suntem complicate rau. Nu trebuie doar sa ii arati, trebuie sa o faci sa simta, sa ii explici asta prin vorbe, noi suntem mai turce de fel si simtim nevoia sa auzim aceste cuvintele magice big grin

| NCeausescu a răspuns:

Eu nu cred ca este suparata, ci vrea sa te puna pe jar!

| blueheart a răspuns:

Unele fete au nevoie si de cuvinte cateodata. Desi sincer eu cred mai mult in fapte. Mi-as dori sa aud "Te iubesc" in fiecare zi dar numai daca partenerul simte acest lucru.Nu-mi place sa aud cuvinte care nu inseamna nimic pentru persoana respectiva si face acest lucru ca sa-mi faca mie pe plac. Prefer aceste cuvinte spuse spontan si simtite cu adevarat.
Discuta cu iubita ta si afla ce o deranjeaza cu adevarat. Poate ca ea are nevoie si de cuvinte sau poate ca o supara altceva.
Succes! happy

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Pentru ca ea nu simte acelasi lucru pentru tine. Poate te vede ca pe un simplu amic/coleg si atat, iar tu practic o"sufoci" cu gesturile astea tandre permanent. Si nu cred ca-i vorba de suparare si mai de graba de ignoranta si plictiseala.

| Awesom explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Eu sunt cu ea.Eu nu am amice urasc sa fiu prieten cu fetele.

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru Awesom):

Atunci ar trebui sa ai o discutie serioasa cu ea sa vezi care este cauza supararii asteia. Sau poate vrea sa puna peutin la incercare sa vada anumite lucruri in comportamentul tau. Stii ca uneori fetele, mai au obiceiul asta. Nu dramatiza, o sa-i treaca.

| akka4 a răspuns:

Probabil nu ii demonstrezi acest lucru suficient de mult.

| darius1001 a răspuns:

Din cand in cand mai spune-i ca o iubesti sfatu meu.Bafta.