| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu mai intretii relatii sexuale mai mult timp, de exemplu 4 luni in sus 1 an...sau mai mult happy himenul se poate regenera?

10 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Himenul odata rupt nu se mai regenereaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiu28 a răspuns:

Da cum... se face de 7 ori mai gros asa ca ai grijabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In visele talehee hee

| Skeez a răspuns:

Corectie nu se mai regenereaza daca nu apar interventii medicale
S-au inventat operatii ca sa refaca himenul
in orice caz in cazul tau nu, nu se va reface

| Adriana a răspuns:

Nu

| jimmy1823 a răspuns:

Eventual vor aparea niste panze de paianjen si te vor induce in eroare happy

| bhaaa a răspuns (pentru jimmy1823):

Sa nu iti apara tie la creier

| jimmy1823 a răspuns (pentru bhaaa):

Mai greu draguta... Oricum, la ce intrebare ai pus, sunt sigur ca tu nu prea ai creier! Si pe langa asta, tinand cont de faptul ca incerci sa pacalesti pe cineva si sa treci drept virgina, pot spune ca esti si o panarama de 2 lei happy

| Claudiu28 a răspuns (pentru jimmy1823):

Respect! mi-ai furat vorbelehappy