| Issa_8382 a întrebat:

Daca o faci cu prezervativ si ejaculeaza in tine dar prezervativu nu s-a rupt sau ceva de genu, sunt ceva sanse sa ramai insarcinata?

12 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Sunt dar foarte putine. 3%

Succes sa nu fii insarcinata! love struck

| Aasdfghj a răspuns:

Nuhappy

| Bab a răspuns:

Daca nu s-a rupt nu sunt sanse dar daca s-a rupt sunt sanse

| pokales a răspuns:

Cu siguranta! Si va iesi un copil cu cap de prezervativ! laughing

| Dany82 a răspuns:

Draga sansele sunt de 0 la un milion deci nu ramai insarcinata daca a avut prezervativul pe peniswinking

| MissBeer a răspuns:

Prezervativul are 97% succes in prevenirea sarcinei, nici de cum "0 la un milion"happy. Dar stai linistita, nu vei ramane insarcinata.

| Eee_7625 a răspuns:

Daca a ejaculat in tine bineinteles ca da.straight face mult noroc.

| alina_1454 a răspuns:

Teoretic nu dar nu se stie niciodata

| LERA_7476 a răspuns:

Nu

| Linoleu a răspuns:

Nu!

| BuburuzaLoveIepuras a răspuns:

Din moment ce prezervativul nu e rupt si a ejaculat, nu ramai gravida. Prezervativul retine sperma pentru a nu ajunge in vagin si a feri o sarcina nedorita. happy

| cizdix a răspuns:

Daca nu s-a rupt nu vad de ceai ramane