| kiduuuuu a întrebat:

Daca o fata se masturbeaza ii mai vine ciclu (masturbarea nu este prin introducere in vagin)

Răspuns Câştigător
| LallyLala a răspuns:

Da, normal ca ii mai vine ciclul.

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

(masturbarea nu este prin introducere in vagin) A ce anume? Ce are ciclul cu masturbarea? Masturbarea la femei nu este obligatoriu sa isi introduca diverse "obiecte " in vagin, se poate masturba clitoridian. Mai studiaza organele sexuale la femeie.

| Stryder_1593 a răspuns:

Pff asta e intrebare de baiat care nu are ce face si nu stie biologia de a 7-a. terminatio dracu cu intrebarile astea idioate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masturbarea doar da placere nu intervine in cursu organismului.

| DannyHU333 a răspuns:

E posibil