| mislove a întrebat:

Daca partenera /partenera ti-ar propune sa condimentati relatia cu un sex in grup ati accepta? Sunt curioasa sa aflu si formula( 2 fete -1 baiat / 2 baieti -1 fata. 2-2 mai, multi baieti, mai multe fete)
Ati fi de acord cu sex 2 cupluri cu schimb de parteneri?
Sunt doar curioasa sa aflu care va sunt limitele cand vine vorba de sex

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu? desigur ca da

| corbulalbrosu a răspuns:

Iti propun sa citesti urmatorul material si poate vei intelege cam din ce moment si de catre cine se accepta practicarea "perversiunilor" si "fanteziilor sexuale extreme" : http://www.bzi.ro/......ui-197044.

| Oana92 a răspuns:

Sexul in 3 e bun...in fantezie si in afara unei relatii serioase. Cand aduci in pat o a treia persoana imi e greu sa cred ca relatia respectiva va dura ceva vreme.

| Divy a răspuns:

Nu știu cine ești dar recomand să te lași de porn că nu o să ajungi decât o persoană incapabilă fără emoție.
Tot ce vezi în acele filme deochiate e regizat. Make love not porn!

| Dorotheea21 a răspuns:

Niciodata.
"Partenerul" egal iubitul?
Pentru ca atunci nu ar mai fi nici macar sex, ci un porno prost si ti-ai pierde iubitul mai repede decat am scris eu "porno prost".
Imagineaza-ti ca iubitul o saruta pe alta langa tine, peste tot, apoi se ocupa si de tine, cu aceeasi gura. laughing
Mai esti curioasa? happy
Sex "in trei" nu cred ca vor decat masculii nedovediti ca atare, asa isi inchipuie ei ca sunt mai "barbati" dar ia un el si o ea care se iubesc, si mai pune-le un mascul in pat.
Am vaga impresie ca titularului iubitei nu-i va pica deloc dar DELOC bine. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Poate daca nu eram multumit de ce am cu prietena mea, dar asa nu ma atrage cine stie ce. Parerea mea e oricum ca numai baietii egoisti vor sex in 3. E bataie de cap ca sa faci o singura fata ca sa ajunga la orgasm, daramite 2. Nu m.ar mira ca el termina si ele se uita ca proastele dupa.

Răspuns utilizator avertizat
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Ar fii ok, dar sa nu fii intr-o relatie

| Chris2001042001 a răspuns:

1 baiat si 2 fete e perfect

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Chris2001042001):

Ca sa faci ce? sa incepi sa plangi? rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Le cântă imnul în timp ce ei fac sex.