| Floryn_Bradiutz_1991 a întrebat:

Daca un baiat ar faace sex cu o fata de 12 sau 11 ani iar ei nu i-a venit niciodata stopul adica nu a fost nici odata in zilele cu menstruatie se poate sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| BlackOpal a răspuns:

Nu prea cred... Nu comentez nimic de varsta fetei...

18 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa faci se cheama pedofilie si deocamdata au suficiente locuri la parnaie. Succes.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Insarcinata teoretic nu poate ramane, dar sigur va ramane marcata psihic pe viata

| mihai69 a răspuns:

Nu poate rămâne însărcinată, dar el poate rămâne mai mulți ani după gratii dacă se află.

| Fatamuntilor a răspuns:

Insarcina nu, dar poate lua o serie de boli cu trasmisie sexuala.
Cancer de col uterin
Plus ca va ramane marcata pe toata viata.
Si asta se cheama viol, nu sex, este o difenta!
IAR respectivul va avea de a face cu legea!

| AlexandraCris a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Stai că nici nu e sigur că respectivul e trecut de 18 ani...
Dar la 11-12 ani?
Măcar de se documenta respectivul şi respectiva înainte de a avea un contact sexual...

| Alcyon a răspuns:

Nu, dar la varsta aia organele ei sexuale nu sunt suficient dezvoltate. E posibil sa se trezeasca cu leziuni si sa ajunga de la bal la spital. Si pe urma sa vezi ce mama de bataie iti iei de la parintii fetei+ parintii tai.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ce face ma? Ba voi astia ciudati cu tot felul de pofte meritati o bataie sora cu moartea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i-a venit stopul? Ce pusca mea inseamna asta?
Lasa sexu', invata si tu niste delimitari intre termeni si pe urma mai vorbim.

| Hakuouki a răspuns:

Nu vezi frate ca esti praf in materie de chestii din astea...ea insarcinata nu ramane, ramai tu dupa gratii si ea cu probleme, nu e problema, doua vieti distruse, oricum tu erai deja astfel.

| anonimguy3 a răspuns:

Oare dc mai nou toti copii sub 16 ani se apuca de sex?

| frouzz a răspuns (pentru anonimguy3):

Asa e moda acum dar nu e bine absolut de loc.Eu am facut sex la 19 ani nu la 12 ca in zilele de azi.Filmele porno le-au stricat mintea copiilor numai la asta se gandesc. sad

| anonimguy3 a răspuns (pentru frouzz):

Ba RECUNOSC si eu ma mai uit la filme porno si am 14 ani, dar nu in exces. Si eu nu planific sa imi stric copilaria cu sex daca nu am macar 16 ani. Am viitoru in fata toate la timpu lor, acuma iesitu prin oras cu prietenii sau la un fotbal e la moda nu sexu. happy

| Blamely a răspuns:

Nu, n-are cum rămâne însărcinată. Mă voi abține de la orice comentarii legate de vârsta fetei. Sper pentru binele respectivului "băiat" că nu are peste 18 ani.

| Ottakringer a răspuns:

Deci am ramas... :O wow.
Cum sa te gandesti la asa ceva? Nu esti in stare sa iti gasesti una de 16+?

| AlexandraCris a răspuns:

Pfoaaaai de capu' meeeeu :o 11 sau 12 ai zis? :o
Nu poate rămâne... Dar dacă tu ai mai mult de 18 ani, sau respectivul băiat, rişti sau riscă să facă închisoare. Ea poate rămâne marcată psihic pe viaţă sau să primească tot felul de boli cu transmisie sexuală.
Omg... eu la 11 ani mă uitam la Mickey Mouse laughing)
Râd, dar e trist...
Oricum, grijă mare pe viitor...

| Maxnonymus a răspuns:

Ce incerci sa spui cu asta? ce ai facut ma nebunule? rolling on the floor)))

| NoName2 a răspuns:

Nu, n-are cum sa ramana insarcinta. Dar cum sa te culci cu o fata de 11-12 ani?! Demential

| bob14 a răspuns:

Nu.