| lexutza22 a întrebat:

Daca un baiat mai mare cu 2 ani decat mine imi zambeste si ma saluta mai mereu si imi si glumeste e posibil sa ma place? fundita

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este foarte posibil, de ce nu crezi ca se poate si asa ceva?

| lexutza22 explică (pentru neutrino):

Ba da, mersi pentru raspuns si incurajare! deci crezi ca ar fi posibil.yes!

| Constantin112 a răspuns:

Tot ce este posibil...; d
Dar mai simplu pentru tine nu ar fi sa il intrebi odata?
Adica na... daca tot stai asa curioasa eu zic sa il intrebi poate e mai timid si nu stie cum sa iti zica ca te iubeste.

| lexutza22 explică (pentru Constantin112):

Multumesc mult pentru raspuns, dar nu stiu cum sa ii spun. daca va zice nu, desi sunt convinsa ca ma place

| lexutza22 explică:

Eu i-am trimis cerere pe fb si mi-a acceptat-o, de atunci mereu ma saluta si zambeste din plin...cand ma vede pe strada glumeste si imi zice`buna-ziua` si e dragut foc