| OnlyYou47 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat mai mic decat mine cu un an dar nu prea ma baga in seama.Adica doar ma saluta daca ne vedem si imi mai zambeste din cand in cand. Baietzilor, daca o fata care va place face primul pasa, e ok?

1 răspuns:
| oAndyy a răspuns:

Si mie imi place de un baiat mai mic decat mine (cu 2 luni), inainte lui ii placea de mine dar eu nu simteam nimic, acum s-a schimbat mie imi place de el, dar el e cu alta fata. Nu conteaza varsta. Daca petreci mult timp cu el probabil ca va ajunge sa te placa. Dar trebuie sa ai rabdare. Daca nu, nu trebuie sa te intristezi, vei gasi pe altcineva care sa te iubeasca.
Sper ca te-am ajutat! Funda? Please!