| AncutzaSexy a întrebat:

Daca un baiat nu te lasa in pace si ma tot prinde de mana, ma trage si ma saruta cand ma prefac ca nul vad...Ma iubeste sau doar face misto de mine?
fundita cel mai bun raspunstongue

8 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

PArerea mea e ca daca te`ar iubi ai`ar fi potin cam rusine sa faca toate astea big grin dar chiar cred ca te place! happy.

| Chrisstine a răspuns:

Mie imi face mai mltrolling on the floorsi nu-l suportrolling on the floor

| andyutu23 a răspuns:

Eu zic si sigur zic korect k si eu trec prin asta...el te iubeste foarte mult dar vede k tu nu-l iubesti si face asa doar k sati atraga atentia sa vada daca il vei iubi... daca iti place de el incearca nu stricawinking

| Alina2910 a răspuns:

Clar te place...

| Amaliia a răspuns:

Te place. si poate incearca sa iti spuna ceva prin asta poate vrea sa fie dragut cu tine poate chiar te iubeste si nu stie cum sa faca sa vezi si tu lucru asta.

| pano56 a răspuns:

Te vrea o data in pat

Răspuns utilizator avertizat
| claudia2001 a răspuns:

Te iubeste!