| DeliaCute a întrebat:

Daca un băiat se uita insistent la tine în timpul orelor de curs, ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
| Daniellllll1 a răspuns:

A murit Vadim! Dumnezeu sa-l ierte!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ca profesorul nu are harul necesar sa-l faca sa fie atras de materia respectiva iar el de plictiseala evalueaza colegele de clasa. laughing

| LoveSleep a răspuns:

Aveai ceva pe față.

| danutzu96 a răspuns:

Ca ii place cum arati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te place, dar cunoaste-l bine inainte sa ai vreo relatie mai speciala cu el. Ai vazut si tu cate se intampla la televizor :\

| Daniellllll1 a răspuns (pentru anonim_4396):

A murit Vadim! Dumnezeu sa-l ierte!

| Gunoi a răspuns:

Înseamnă că te consideră frumoasă.că te admiră, te place și adoră să se uite la tine.
Hmm ar trebui să vprbești cu el big grin

| R3dEyE a răspuns:

Inseamna ca stai in fata lui.

| Johnny69 a răspuns:

Înseamnă ca te place