| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se uita la fundul une fete aceasta il va face nesimtit. Dar daca o fata se uita la abdomenul unui baiat el nu va spune nimic. Adica nu inteleg. Daca o fata se uita nu e nici o problema, dar daca e invers baiatul este facut nesimtit. De ce fetele privesc asa lucrurile?

14 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Oh, da, egalitatea intre sexe: un lucru imposibil de capatat.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca la unele fete nu le plac sa fie pe locul doi, vor sa fie mereu in centrul atentiei.

| peperonies a răspuns:

Double standards.

| VibeTrix a răspuns:

Eu sunt fata, dar nu le privesc asa lucrurile. Chiar ma mira si pe mine asta, m-am enervat pe fete! laughing

| JayLuckyLuciano a răspuns (pentru VibeTrix):

Incearca sa le spui si celorlalte fete asta. laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru VibeTrix):

Dar daca ii dau si o palma.ce mai zici vibetrix?

| VibeTrix a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Atunci inseamna ca esti nesimtit laughing Si prost, si nebun dupa fete laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca iti spune o fata "nesimtit" ca te-ai uitat la fundul ei, dar daca pui mana si spui o replica de cocalar atunci o meriti.

| NH4OH a răspuns:

Eu una nu fac așa, dar totuși e o mică diferență. Altceva e să privești un abdomen, altceva e să privești posteriorul unei fete. Ceva egal ar fi să priviți voi posteriorul, iar fetele să privească ce aveți voi mai jos de abdomen. Poate unii s-ar enerva și ar începe să înjure fata care ar face asta, doar pentru că nu e suficient de frumoasă.
O fată ar trebui să fie foarte mulțumită când un băiat îi privește posteriorul, este semn că îi place ce vede, iar aceasta ar trbeui să fie mândră. În multe cazuri se iscă înjurături și palme din partea fetei crizate.

| Iyulia3712 a răspuns:

Dragul meu (presupun ca esti baiat), hai sa punem problema altfel. Daca o fata se culca (,) cu mai multi baieti, este curva. In schimb daca un baiat se culca (,) cu mai multe fete, atunci arata bine, el nu e curvar. Prin urmare, fetele sunt vazute ca fiind slabe, iar baietii sunt vazuti ca fiind smecheri. Acum intreaba-te de ce baietii privesc asa lucrurile. Si sa iti mai zic ceva. O fata nu ii va atinge niciodata abdomenul unui baiat ca o obsedata, asa cum fac baietii cu fundurile fetelor pe care le mangaie fara rusine, fie ca sunt in public sau nu cunosc sub nicio forma fata respectiv. Sper ca ai inteles care-i treaba, asa ca nu mai fa pe victima.

| mariaariamaron a răspuns (pentru Iyulia3712):

Cat de adevarat..bravo happy

| Iyulia3712 a răspuns (pentru mariaariamaron):

Merci happy

| multimeN a răspuns:

Nu este singurul exemplu. Daca un barbat de 25 ani umbla cu una de 16 ani este privit ca Pedofil. Daca se intampla invers este chemata Milf si asta-i tot.

| Mynameee a răspuns:

Pai funadurile fetelor sunt de la natura nu multe muncesc pentru a-l face mai frumos dar un baiat pentru a avea patratele trebuie sa munceasca in fiecare zi la sala fundul e fund nu-i poti rezista daca e bombat