| Anonima1abc234 a întrebat:

Dau fundita!
Buna! Am o intrebare si nu am pe cine intreba! Eu si iubitul meu vrem sa facem sex! El a mai făcut-o dar eu NU! Daca eu din greseala m-am dezvirginat singura, isi va da seama ca numai sunt virgina? Nu am avut nici un contact sexual cu vreun baiat!

Va rog dați-mi un răspuns!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Darksidebb a răspuns:

Buna! happy stiu ca suna ciudat dar sie eu am avut oarecum aceeasi problema laughing la un moment dat am crezut ca m-am dezvirginat singura ca nu ma mai durea deloc cand ma masturbam dar am aflat ca nu e asa si himenul poate fi extreeem de elastic laughing) eu i-am spus prietenului meu destpe asta si s.a dovedit ca inca eram v. deci. atata timp cat vreti sa treceti la acest pas nu ar trebui asta sa te deranjeze si sa-ti fie jena sa.i spui prietenului tau acest lucru mai bine sa stie sinceritatea intotdeauna e un lucru bun :*. va intelege si cine stie poate mai esti inca virgina si daca nu e si o parte buna big grin prima data cand o vei face se lasa fara sangerari sau dureri. Good luckwinking funda?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu cred ca exista un baiat/barbat care sa verifice starea himenului inaintea unei eventuale dezvirginari.Statistica a consemnat ca in urma cercetarile efectuate a rezultat ca circa 50% dintre femei nu sangereaza la prima penetrare. De asemenea ai putea sa-i dai de inteles sau sa-i spui in mod direct ca tu te-ai masturbat si in urma acestei activitati te-ai dezvirginat. In cazul in care ar avea ceva de comentat cuprivire la aceasta tema te sfatuiesc sa il lasi cu "buza" umflata pana ii vine mintea la cap. Prin buza poti intelege si altceva. laughing

| Goete a răspuns:

Nu intotdeauna se sangereaza la desvirginare

| Alcyon a răspuns:

Dezvirginarea presupune un act sexual cu un baiat. Virginitatea nu sta intr-un himen ce se poate rupe si cand faci sport. Daca n-ai avut relatii sexuale esti virgina. In cazul in care respectivul nu te crede si face scandal, mai are balta peste.