| mentholinks a întrebat:

De ce accepta fetele sa faca sex oral? Ma indoiesc ca exista vreuna careia sa-i placa cu adevarat.

19 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt unele pe care le exicta chestia asta. Habar n-am de ce, dar nah, cum is si altii pe care-i excita picioarele. ce sa zic, fiecare cu placerile lui.
Altele fac de pentru a-si multumi partenerul sau pentru a primi/ca primesc la randul lor.

| Holiday a răspuns:

Sunt foarte multe carora le place si sa ofere si sa primeasca. Ca si barbatii dealtfel.

| alina2k18 a răspuns:

TU nu dai limbi tot de placere?winking

| mentholinks explică (pentru alina2k18):

Nu cred ca o sa fac vreodata asa ceva.

| alina2k18 a răspuns (pentru mentholinks):

Sorry, nu am stiut.
Pai atunci sa raspund [ desi e clara treaba dejawinking ]...
Pai, de placere o sug.

| mentholinks explică (pentru alina2k18):

Serios? Ma mira chestia asta.

| alina2k18 a răspuns (pentru mentholinks):

MIra-te in continuare bosswinking

| mentholinks explică (pentru alina2k18):

Femeile chiar sunt in stare de orice.

| Pool77 a răspuns (pentru mentholinks):

Hai ca sunt curios, de ce?

| zZEllectRO a răspuns (pentru Pool77):

Bruh e clară treaba, doar ca sa nu desamageasca/supere partenerul sau sa nu se simtă stânjenite de către partener adică ceva de genu: de ce nu ai făcut aia știi?

| HazelEyes77 a răspuns:

Unora le face placere practica asta iar unele accepta s o faca de dragul partenerului.

| drutzix a răspuns:

Exact, din alea 3, 7 miliarde de femei care sunt pe pamant nici uneia nu ii place sa faca oral laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o metoda de subordonare, nici o data sa nu stai cu o femeie care nu accepta sa-ti faca asta. Cel putin cei care am fost nascuti dupa '80 in ziua de azi toate fac asta, daca nu o face cu tine sigur o face cu altul. Si le place sa faca asta nu din excitatie si pentru ca se simt dominate.
In ziua de azi ar trebui sa fi chiar mai kinky pentru a face fata sa te respecte, deoarece majoritatea ** ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici ca ai 12 ani, asa intrebare ai pus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! De exemplu eu ma excit cand fac oral dar depinde si de baiat nu ma refer la penis, doar la baiat.Imi place sa il vad cum se excita si geme cum si voi barbati va excitati cand auziti gemete asa si fetele.Succes!

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Idem. Si eu o fac pentru placere, si a mea si a lui.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta datorita neuronilor oglinda, poti simti ceea ce simte el

| YellowAngel a răspuns:

Eu ii fac oral. Ii fac cu prezervativ cu gust de fructe. Sexul oral e reciproc.
Uneori ii fac cand sunt in perioada menstruala, ori daca se intampla sa am anumite iritatii sau daca iubitului meu nu i se scoala destul incat sa intre in vagin

| aurgrigor8 a răspuns:

De asi multumii partenerul.eu cred ca daca prietenul meu mi-ar cere sa-i fac oral si eu refuz o sa cred ca l-am dezamagit ca l-am refuzat si ca el o sa aiba impresia ca nu il iubesc destul de mult...si pentru a nu racii relatiile cred ca unele gandesc ca mine si mnah.