| JrrDany a întrebat:

Salutare TPU ma intrebam cum se face ca fetele din ziua de azi stiu doar sa insele si sa isi bata joc happy va rog foarte mult sa imi spuneti si mie daca mai exista fete cuminti happy care iubesc cu adevarat laughing ca eu nu mai vad vreuna

18 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Eu sunt cum cauti tu. si am un baiat chiar mai bun decat mine. trebuie doar sa cauti happy

| Broadband a răspuns:

Din sute de fete am vazut doar 2 care par diferite deci exista toata treaba e ca sunt pe cale de disparitie

| EnvyU a răspuns:

Ai intalnit o fata intre 15-20 de ani care te-a inselat dupa o luna doua de "relatie"? Fetele schimba baietii ca pe sosete, nici nu are rost sa te implici prea mult intr-o relatie cand esti tanar. Lumea s-a schimbat, totul a devenit prea rapid, toata lumea crede ca o relatie incepe se consuma si se termina in cateva luni. Ca sa fi asigurat incearca sa nu mai cauti dragoste ci doar joaca, distractie, nu mai cauta relatii.

| RAY a răspuns:

Sincer nici eu n-am vazut vreodata o fata serioasa si sincera,faza cu iubirea nu exista asa ceva,exista doar interese materiale, barbatul vrea sex femeia banii lui, sa si dovedit ca certuriile legate de banii le pornesc femeiile tot ele divorteaza repede si se duc la alti asta e iubire nu? cica o femeie nu-i pasa ca o inseli si ca imparti banii tai cu altele, femeia e o profitoare, ipocrita, joaca teatru de minune daca esti fraier si o crezi treaba ta

| neutrino a răspuns:

Foarte des vad acest tip de intrebare venit din partea baietilor in special, baieti care nu au reusit inca sa cucereasca o fata, din diverse motive, pe primul loc fiind varsta si lipsa de experienta. Majoritatea fetelor sunt cuminti, de treba, chiar frumusele foc. Si ele asteapta pe acel Fat Frumos la care viseaza si care de multe ori se lasa asteptat. Asadar, deschide bine ochii, ele sunt chiar in jurul tau! Nu neglija fatul ca, majoritatea sunt si istete foc!

| ywar a răspuns:

Iubire la 16-17 ani!? Du-te si te plimba! La varsta voastra hormoni la greu! Te bagi cu ele pe vrajeala si le calaresti si pe urma iubire. Eu am 14 ani si faca asta tot timpul. si imi iese! happy

| LoveSleep a răspuns (pentru ywar):

Iubirea nu există, obișnuiește-te.
Dragostea e prezentă doar în dramele alea de căcat, care cică se numesc filme.

| LoveSleep a răspuns (pentru ywar):

Nu voiam sa-ți răspund ție, am făcut-o unde nu trebuie.
Dacă tot sunt aici, țin să spun că ai încurcat ordine cifrelor laughing

| ywar a răspuns (pentru LoveSleep):

Da mai, ce sa fac, am gresit. happy Recunosc, ma dau si eu mai tanar... In rest in sinea mea regret ca dragostea a devenit pasare rara si ca tot ea, dragostea, se rezuma, uneori, la lucruri materiale. Acest uneori e o forma de speranta, caci in orice revolta e si o urma de "sper sa".
Atitudinea oamenilor tine de educatie, valori (pierdute, de altfel) si poate cel mai mult de mostenirea genetica si/sau sufleteasca pe care o ai sau nu o ai. Nu se castiga in niciun fel si nici nu se cumpara de la piata de pe taraba, negociind-o cu vanzatorul cu "certificate de producator".
In sinea mea mai sper ca intr-o zi valorile adevarate, nedisimulate, vor invinge.
Respect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am saturat sa tot vad intrebari de genul asta. Voi baietii generalizati prea mult. Adica inteleg, ai avut o experienta urata, dar nu generaliza. Fiecare persoana este un unicat. Acum si voi baietii va uitati numai la fete foarte frumoase si care sunt "curtate" de multi. Normal ca alea s-au obisnuit asa si au o experienta care le face sa fie imfumurate si sa vrea mai mult. Exista si fete cuminti dar ele sunt in umbra acestor tupeiste care nu sunt o majoritate.
Am auzit ca ai 16-17 ani, ai destul timp sa iti gasesti aceea fata potrivita si sunt sigura ca o vei face.

| kyliejenner a răspuns:

Buna,

Oare ma intreb si eu, cum se face ca toti baietii din ziua de azi inseala si isi bat joc? Te rog spune-mi daca mai exista si baieti buni, care sa iubeasca, ca eu nu dau de nici unul.

Seara buna

| RAY a răspuns (pentru kyliejenner):

Poate pentru ca au suferit in iubire si apoi sau razbunat, numai cred in fete etc uni jigodii umane profita de fete pentru sex, exista baietii numa problema e ca de astia sunt rari pentru ca vad ca fetele prefera badboys

| kyliejenner a răspuns (pentru RAY):

@RAY25TM Eram ironica in raspunsul ala big grin din experienta personala pot sa spun ca exista baieti buni. Ma rog, totul e relativ. Ce imi place mie poate sa nu le placa altor fete, dar trebuie sa dai de multi idioti/idioate pana iti gasesti persoana potrivita big grin

| RAY a răspuns (pentru kyliejenner):

Http://www.ele.ro/......-lor-34069

eu nu inteleg de ce fetelor le plac baietii care le considera obiecte sexuale

| KMaddieK a răspuns:

Exista, cunosc o astfel de persoana.

| devor a răspuns:

Exista.Gen eu.Si dwa exista iubire la 15-16-17 ani.Eu am 16 ani si acum am prima mea relatie si inefiat facem 1 an jumate impreuna.Intr-o relatie trebuie sa exista iubire, incredere, comunicare, sinceritate si sustinere.Sa stii ca nu toate sunt la fel. Poate ai dat tu de una care era pe interes sau ceva gen

| Rose2000 a răspuns:

Exista inca.

| Andrea97 a răspuns:

Hei Dani happy
O sa sune ciudat si ireal dar fata de langa tine este oglinda ta (asta daca nu umbli dupa toate c... ) asa ca daca esti o persoana care ofera iubire vei gasi o persoana care sa-ti ofere la randul ei exact ce i-ai dat.
Fete cuminti exista dar crede-ma ca daca le cauti prin cluburi... atunci succes caci vei ramane fara, ele sunt persoanele care necesita multa munca pentru a le avea, si multa rabdare ceea ce multor baieti le lipseste.
Concluzie : (stiu, lungesc mult povestea) fete care sa nu isi bata joc exista o gramada, exact la fel ca inainte doar ca sunt tot mai putini cautatori deci mai putin care le gasesc.