| Zinutsa a întrebat:

De ce blondele vorbesc în timpul actului sexual?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai făcut sex cu toate blondele, brunetele, roșcatele, ca să ai un termen de comparație?

Ceea ce afirmi este o prostie. Vorbitul în timpul actului sexual nu ține de culoarea părului, ci de felul de a fi și preferințele fiecăreia/fiecăruia.

| mona a răspuns:

,,pentru ca sunt blonde,, alt raspuns nu am la intrebarea asta

| Elvina a răspuns:

Pentru ca fetele adora sa vorbeasca.

| Zinutsa explică (pentru Elvina):

Nu toate fetele adora sa vorbeasca mai ales in timpul sexului
Vreau un raspuns concret
De ce anume (blondele) vorbesc in timpul actului sexual?

Răspuns utilizator avertizat
| DyNo a răspuns:

De ce blondele vorbesc in timpul actului sexual? Asta ai vrut sa intrebi? Pai oricine poate vorbi in timpul actului sexual.

| Zinutsa explică (pentru DyNo):

Da,dar este ...adik trebuie sa fie un raspuns mai detaliat toti poate vorbesc dar de ce?

| Dreamer12345 a răspuns:

Pentru ca sunt conectate la o retea de inteligenta.

| stefanfanu a răspuns:

Ce tot bagati blondele la mijloc