| ale23 a întrebat:

De ce credeti ca sexul te poate apropia de partener?

Răspuns Câştigător
| LoveYouR a răspuns:

Pai hai sa o luam asa: Cand va iubiti, sunteti apropiati unul de celalalt. Dupa ce ajungeti sa faceti dragoste, veti fi si mai apropiati, pentru ca acum va cunoasteti mai bine.De-aia.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Devii mai apropiat de cineva atunci cand faceti lucruri impreuna. Cu cat mai intime acele lucruri, cu atat mai speciala devine relatia.
Ce poate fi mai intim decat sexul?
Sexul poate fi un simplu moment de placere sau un moment de intimitate care sa construiasca o relatie mai puternica.

| DNSK a răspuns:

Cand ai sa cresti ai sa intelegi mai bine! o relatie daca nu implica si activitate sexuala, nu e relatie! e amicitie, e orice numa relatie nu! relatie in sens de iubita si iubit! dar, ti-am zis, cand ai sa cresti ai sa intelegi mai bine! trebuie sa treci prin niste etape, sa te lovesti de ele, daca-ti zice unu si altu nu pricepi

| neutrino a răspuns:

Nu poti faci sex daca nu esti foarte apropiat.

| LolaLollita a răspuns:

Deoarece incepeti sa explorati un nou domeniu vast impreunabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca e facut din dragoste reciproca nu doar pentru a o baga dansa-n-transa...

| MrAlex a răspuns:

Da dar sexul poate sa nu te apropie de aceea persoana si depinde de partener/awinking

| danimotenel a răspuns:

Deoarece fiindcă te "bagi" în el si el în tine.

| BlackDice a răspuns:

Poate daca ai incerca ai vedea! nu se poate explica sentimentul pentru apare instant si pe moment o sa-ti placa, dupa apare durerea si atunci e mult mai greu!

| 3Cata3 a răspuns:

Pentru ca sexul este cel mai intim lucru intr-o relatie iar daca se ajunge la sex parteneri devin deja foarte apropiati.

| PopandaulX a răspuns:

Pai atunci cand faci sex stai foarte aproape de el...cred...

| Miresmel a răspuns:

Deoacere el intra in tine..si sunteti una si aceeasi persoana