| ionutfabii a întrebat:

Pe 23 august trebuie sa vina i.ar sfarsitul lumii. In seara asta am auzit cum ca planeta aceea Nibiru daca nu ma insel se poate apropia de noi. Mi-e frica, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| DorDeFlori a răspuns:

Si eu am auzit laughing Nu trebuie sa-ti fie frica... Ca sa te linistesti gandeste-te de cate ori au spus "astia" ca va veni sfarsitul lumii si uita-ne aici!

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cred că n-are de ce să-ți fie frică.

| Încrucişătorul a răspuns:

Nibiru exista dar nu vine acu'.

| mona a răspuns:

Nu stiu de ce crezi tot ce auzi, nu va veni nimic pe 23august din contră va fi o zi la fel de frumoasa ca si astazi

| ionutfabii explică (pentru mona):

Multumesc de incurajari.

| sublime89 a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca mai reusesc sa bage frica in oameni inca cu aberatiile astea.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu v-a venii niciun sfârşit. Keep calm and live in peace!

| LordBolton a răspuns:

Nu este adevarat, cica in 2012 era sfarsitul lumii si uite-ne aici vii

| TheStory a răspuns:

Frate dupa atatea sfarsituri ale lumi am aflat ceva, ca inca suntem aici si suntem din ce in ce mai multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scooby-Doo-By-Doo nu fugi nu stiu ca iti este frica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Nu e adevarat.Ma mir ca inca mai sunt oameni care sa creada in asa ceva.

| NuMaContrazice a răspuns:

Si daca ar veni Sfarsitul, ce ai putea face tu? Te-ar ajuta frica (,) cu ceva? Chiar daca ti-e frica sau nu, asta nu conteaza, noi nu putem face nimic.Nu va veni niciun sfarsit, stai linistit.Gandeste-te cati asteroizi si comete au trecut pe langa noi, sansele unei tragedii sunt infirme!

| Clauvdgg a răspuns:

Vine un rahat!
De cate ori am murit pana acum de sfarsitu lumii?!
Nu mai crede toate prostiilewinking!

| Mădălllinna a răspuns:

De aceea nu am putut eu sa dorm. Off off tongue

| anonymus07 a răspuns:

Mie mi-e frica de faptul ca tu vei muri analfabet. se scrie iar, si punctul nu e cratima, incultule!

| ionutfabii explică (pentru anonymus07):

Imi pare rau sunt pe telefon si scriu greu. Te ambalezi degeaba, cred ca ar trebui sa inveti sa vorbesti frumos.

| GameOverBitch a răspuns:

Ce prostii laughing Sincera sa fiu nici nu am auzit de asa ceva inainte sa-mi spui tu.

| Smo3keWeeD a răspuns:

E o abertie si o porcarie. Daca eu zic acum ca pe data de 25 septembrie va veni sfarsitul ma crezi?laughing))))))))))))))))) keep calm

| T1ramisu a răspuns:

Nu mai asculta prostii, nici nu exista planeta aia.