| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele nu vor sa faca sex cand au ciclu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pfff... acum vazui ca tu esti pufan de 13-14 ani, care pune intrebari fara sens la anisorii astia.

14 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Tu daca pe tine te-ar durea p@@a ai avea chef de sex? Tu nu cred ca stii ce dureri poate sa suporte o fata in acea perioada. Plus ca pierde mult sange, adica fier, prin urmare devin mai anemice ( cam mult spus anemice) si se simt molesite si fara chef de viata. Plus ca e scarbos.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca nu-i normal, nu-i santos si nici igienic.
In plus, fata se supune unui risc de hemoragie, daca sexul este mai dur sau o infectie la baiat, ori la fata, daca se intampla sa va zgariati organele din neatentie.

De ce ai vrea sa faci sex pe cea mai murdara si dureroasa perioada din luna, in alea 3-4 zile cand fata are ciclu?
Ai la dispozitie alte 25 de zile, curate, luminoase si frumoase, taman potrivite sa tot faci sex.
Ce dumnezeu o fii in capul vostru sa vreti taman atunci?

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca nu este igienic si nici estetic.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru ca e scarbos, neigienic, murdaresti tot in jurul tau, sangele ala se usuca in contact cu aerul si se simte ca dracu.

| Endoryus a răspuns:

Pentru ca e scarbos.

| mont a răspuns:

De parca altcandva ar vrea. Ca cedeaza (mai usor) la rugamintile baietilor sau o fac pentru ei aia e altceva.

| Justme1997 a răspuns:

Daca iti place tie sangele, noua sigur nu. Si in plus stopul vine si cu crampe menstruale care sunt groaznice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oral merge happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai si cum ii poate cere asta, fara sa se simta stanjenita?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ar trebui să o facă ea din propria inițiativă.Nu cred că lui o să-i fie greu să înțeleagă dacă se pune în genunchi în fața lui laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe bune, mai bine ar pleca decât sa-i reproseze atunci ca e pe ciclu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ar avea de ce sa-i reproseze

| gabriielaaa a răspuns:

Pe bune cum poți să întrebi asta ce ai vrea să-ți vezi "aia" în rosu. Ce bolnav ar cere asta unei fete.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Sexul/masturbarea ajuta la ameliorarea crampelor menstruale. Sunt destule motive pentru care ai vrea sa faci sex in acea perioda, in special din partea fetei, dar este scarbos. Nu este nici anormal nici neigienic si nici nesanatos. Zici ca pufanu' ala are 13-14 ani dar nici tu nu treci de 15