| RAY a întrebat:

De ce intra tineri din ziua de azi 15-20 de ani in asa zis relatii serioase? eu ma intreb oare fetele ce asteptare au de la baietii ca le vor iubi o viata? ca se vor insura ei find copii? iar baietii de ce isi ignora nevoiile sexuale mai mereu? si fetele?

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu cred ca la varsta asta cineva incepe ceva cu gandul la maritis/insuratoare. Consider pur si simplu ca fiecare simte nevoia sa traiasca experiente de viata. Si daca ai norocul sa cunosti o persoana care iti place, langa care te simti bine, care te ajuta sa te dezvolti ca individ...de ce sa nu o tii aproape?

| kyliejenner a răspuns:

Ei na, cred ca ai vrea si tu acum o relatie serioasa

| RAY explică (pentru kyliejenner):

Eu la varsta mea cam da

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

La asta sincer nu m-am gandit

| Klandestin a răspuns:

Sa ii creasca :3

| MalinaC a răspuns:

Am 20 de ani si nu caut relatie serioasa, iar mama ma tot bate la cap sa-mi caut si eu pe cineva ca e timpu de maritat big grin big grin