| Marca a întrebat:

Baieti haideti sa fim seriosi voi iubiti doar fetele cu sani mari adica la celea cu sanii mici nici macar o mica atentie nu-i acordati....Deci si eu sunt printre acelea cu sanii mici si am vazut cum majoritatea se comorta ...Doamne doar dupa fund si sani umbla lumeaa si se mai zice ca exteriorul nu conteaza!

17 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Eh acum, nu poti cere imposibilul!
Nu cred ca se inghesuie vreun barbat sa stea cu o dosca... nici chair asa. Nu trebuie neaparat sa ai sani enormi, dar totusi potriviti, nu sa ii cauti cu lupa. Ca nah, sa fim rezonabili... nu merge treaba asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Raspunsul potrivit laughing

| mihai69 a răspuns:

Sincer (poți verifica prin răspunsurile mele, nu e prima oară că spun asta aici): mie îmi plac enorm sânii mici! Sunt mai fermi, mai frumoși, au o formă bine definită și nici nu arată precum... nu spun, că-mi suspendă contul!
Acum, despre fund nu știu, dar pe TPU sigur se umblă mult după FUNDĂ!
Eh... ce vrei, mulți văd, puțini cunosc!winking

| T0T a răspuns:

Mi se pare o generalizare idioata. De fapt mie nu imi plac fetele cu sanii mari. Medii sau chiar si mici, nu ma deranjeaza. Generalizezi intr-un hal...

| LoveSleep a răspuns:

Cine zice că exteriorul nu contează?
Da' la tine nu-i problemă.
Dacă tu ești cea din poză ești ești absolut superbă.
Hai să ne căsătorim și să facem 2 copii, vrei?

| Doub a răspuns:

Baietii inteligenti se uita dupa creier, nu dupa "sani".winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Se uita si dupa sani stai tu linistita. nu e ca nu conteaza de loc, nu te minti singura. intre unu care arata ca Brad Pitt si un slabanog pe cine ai baga in seama? lasa diferenta de varsta, ma refer strict la corp

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt foarte linistita.laughing). Nu am spus ca nu conteaza deloc, dar cred ca inteligenta/personalitatea fetei/baiatului sunt mult mai importante.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Sunt. dar cum am zis, fara sa vrem, "darea" (habar nu am cum sa zic ) unei sanse conteaza mult la inceput de cum arati. daca ar conta numai cum esti, nu ar mai fii atatea persoane inteligente si sensibile dar care nu sunt modele, singure.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"datul"laughing. Nu stiu ce sa zic. Eu nu as putea niciodata sa stau cu un baiat, care arata "minunat", dar e prost.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Repet, cum am zis mai sus. de aia majoritatea "relatiilor" tin 2 luni. la inceput e bine, daca arata ca Pitt, ai cu cine sa te dai mare, "prietenii" sunt toti invidiosi si restul, dar cand ai o problema si nu da 2 bani pe tine, incepi sa vezi cum e, si dupa putin timp isi zic pa. nu zic ca fetele sunt mai bune, vorbeam in general, de ambele "parti"

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si atunci? De asta spun ca e mult mai importanta personalitatea persoanei.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tie iti plac baietii saraci, urati si cu pl mica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tu o tembela de copil. s-au facut si studii ca barbatii intre 25-40 de ani prefera mult mai mult fameile cu sanii medii decat cu pepeni. si na, esti inca la scoala (pun pariu ) cand toti vor sa para jmecheri si prosti de genul.nu e ca o sa se uita baietii dupa una cu sani mici, mai degraba dupa aia care nu poate fii privita in ochii ca sanii atrag prea mult atentia.

"Doamne doar dupa fund si sani umbla lumeaa" mda. si eu prefer sanii medii, am avut si o fata cu silicoane si sunt naspa la atingere, poate de aia prefer sanii medii. dar sa stii si tu ca intr-adevar una cu forme si fund si sanii mari atrage mai multe priviri, asta va fi mereu.
"i se mai zice ca exteriorul nu conteaza!" cine spune asa mananca rahat. exteriorul e ce observi prima oara, deja 75% din sansa de a fi bagat/a in seama de baiatul/ fata de care iti place e acolo, in corp, dupa conteaza si ce ai in cap, dar rareori se mai ajunge pana acolo. de aia majoritatea "relatiilor" tin 2 luni.

| immaBeast a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, nu toti baietii se uita dupa formele mari, sunt si baieti care prefera formele mai mici. Ai dreptate, vorba aia " exteriorul nu conteaza ", este expirata de mult.
Cat despre lumea care se uita doar dupa fund si sani, este adevarat, in ziua de astazi totul tine de aparente, totul este judecat dupa aparente. Nu mai exista sentimente, oamenii devin din ce in ce mai rai, totul tine de interesele proprii si de aparente, atat.

| TwiSt1997 a răspuns:

Asta-i conceptia multor fete.Sunt baieti care se uita doar dupa asta, dar na...atata timp cat nu esti urata, daca ajunge sa te cunoasca, sanii mici nu vor fi un impediment. Poti sa ai caracterul lu' Mandela, daca esti urat/a e greu...

| Ciumpi35 a răspuns:

1. Nu toti baietii sunt la fel. 2. Si fetele fac la fel.